Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet zaklatja az...

Katy123789 kérdése:

A barátnőmet zaklatja az anyja élettársa. Mit lehet vele kezdeni? [Bővebben, lent]

Figyelt kérdés
A barátnőm 8. osztályos, és elég érdekes a családja.. Most itt az elején közlöm hogy NEM cigány, mielőtt valaki írná h lője fejbe magát..-.- A szülei elváltak, anyjának és az apjának is lett élettársa.. Vagyis össze is házasodtak. Van neki rengeteg féltesója, de ez most nem lényeg.. A lényeg az hogy volt egy rendőrségi ügye, vagyis, az anyja élettársa tapizta a bnőm.. És ő szólt a rendőrségnek, és mivel nem volt nyom, és bizonyíték, mivel a hapi letagadta, nem tudtak vele mit kezdeni. Aztán az anyja mivel nem a lányának hitt, hanem az élettársának, KIDOBTA a barátnőm.. Adott neki pénzt buszra, hogy menjen ahova akar.. Lejött az apjához, falura, ahol én is lakom. De itt még roszabb a helyzet.. Az apja már nem egyszer megpróbálta megerőszakolni.. :/ Ruhát nem vesz neki, se semmi mást..De az apja mondta a bnőmnek, ha szól a rendőrségnek, akkor kinyírja.. És fél ha szól a rendőrségnek, mivel nincs bizonyíték nem viszik el az apját..:S És akkor az apja bántaná.. Mert eddig szerencséje volt, mert még nem bántotta az apja.. Amúgy az apja most kapott 1.5 év letöltendőt.. Szóval megy a börtönbe, de csak hónapokkal később viszik csak el..:( Utálja a családját, és én nagyon sajnálom őt. Amúgy az apjának az élettársa is próbál lelépni, elválni.. De csak akkor tud ha börtönbe kerül a barátnőm apja, mivel bántaná a nevelőanyját.. De a nevelőanyját szereti, és normális is..Amugy az apja fiatal, és az élettársa is.. Max 35-38 éves..Mindennap beb*sz..És mindent meg b*szna ami él és mozog.. Ha az apja meg a börtönbe, az élettársa elköltözik, lelép. De a bnőm akkor intézetbe kerül..=( Mivel nincs 18 éves.. Próbált már elszökni, de az apja megtalálná.. A rendőrségnek nem mer szólni. Amúgy az apja mondta a barátnőmnek hogy minden barátnőjét vigye le hozzájuk.. Én voltam már náluk, apja is otthon volt, de csak 5-10 percre.. És az reggel volt, akkor még nem hulla részeg.. De amúgy nem merek lemenni hozzájuk, mert az apja engem is képes lenne megerőszakolni..:/ Mégis mit tudna kezdeni? Vagy hogyan bizonyíthatná be a rendőrségnek hogy az apja molesztálja? A válaszokat megköszönöm! [Csak értelmes válaszokat várok, és tudom hogy a családja nem normális, ő is tudja.. De most ettől tekintsetek el..]

2012. okt. 4. 16:19
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

*megy a börtönbe


Amúgy valakinek ötlet, valami?? Sűrgősen, lécci..:// Jah és csak pár hete él az apjánál..

2012. okt. 4. 16:24
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

"KIDOBTA a barátnőm.. Adott neki pénzt buszra, hogy menjen ahova akar.."


Ó!

Hát ez bűncselekmény. Kiskorú elhanyagolása.

No, olvasom tovább.

2012. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

"Az apja már nem egyszer megpróbálta megerőszakolni.. :/ Ruhát nem vesz neki, se semmi mást.."



Szintén az előző bűncselekmény!



"De az apja mondta a bnőmnek, ha szól a rendőrségnek, akkor kinyírja.. "


Hát mert FÉL. Ugyanis tudja, hogy bűnöző, és lecsukják, ha a lánya szól a rendőrségnek.

Szóljon csak!

2012. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

"mivel nincs bizonyíték nem viszik el az apját..:S"


Az elhanyagolásra van bizonyíték.

Amúgy a bűncselekményeket nem az áldozatnak kell bizonyítania, hanem az ügyésznek. Az Állam a vádló, az áldozat "csak" TANÚ!

Ha egy gyerek veszélyben van otthon, elhelyezhetik máshol, gyermekotthonban vagy nevelőszülőknél.

2012. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a tutyimutyi zsaruk meg az elcseszett BTK miatt lesz egy lányból emberi roncs....


A barátnőd nem tudna nálatok lakni?

Vannak más rokonai?Nagyszülők, nagynénik, keresztszülők...akiknél ellakhat pár évig, míg 18 nem lesz.


Vagy szóljon ő a gyámügynek, vagy gyermekvédelemnek és kihelyezik nevelőszülőkhöz.A mostani családjánál, helyzeténél talán még az is jobb lenne.Mondjuk azt nem tudom pontosan, hogy ez a gyámügyes dolog hogy megy :S

2012. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
5.: A rendőrségre elég mennie, ők hivatalból elintézik. Összedolgoznak az állami szervezetek.
2012. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Amúgy anyu azt mondta hogy nem jöhet..:S Pedig szívesen befogadnánk.. De lehet hogy a másik barátnőmék befogadják ha intézetbe kerül..=)
2012. okt. 4. 16:53
 8/25 anonim ***** válasza:
Majd szólj, hogy mi lett! Gondolom, még ma intézkedtek.
2012. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
És hogyan tudna szólni?? Nem tud elmenni sohava mert nincs pénze buszra..:/ Én adnék is, de nem mehet el otthonról.. És hogyan bizonyítanák..? Mivel már egyszer volt ilyen.. Abból se lett semmi.. írtam is hogy azért dobta ki az anyja..:S És vannak rokonai, de ott is rengeteg gyerek.. Mert mindenki mindenkivel összefeküdt.. Kb van neki 15 vagy több féltesója..
2012. okt. 4. 16:56
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mehet el otthonról? Már nem azért, de ha elmegyek valakit feljelenteni, nem szólok neki előtte. Egyébként a molesztálásnak látható és kimutatható nyomai vannak, ezeket az orvosszakértő megtalálja.
2012. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!