Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet az anyja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet az anyja az orránál fogva vezeti őnző céljai felé, de ha szólok az anyját szólnám le. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
a barátnőm eléggé anya centrikus,így rossz néven vette ha szóltam és bár hozzá tette hogy igazam van de azzal érvelt hogy "ő akkor is az anyám ne mond róla hogy félrevezet." Én meg nem tudom nézni hogy tévút felé megy a szerelmem.
2011. szept. 7. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig az a szomorú igazság, hogy nem tudsz mit tenni. Legfeljebb elmondani, hogy szerinted mi lenne a helyes, de úgy, hogy közben az anyját meg sem említed (tehát mintha teljesen függetlenül az anyjától elmondanád a véleményed). Igazából rajta múlik, hogy kire hallgat vagy hogyan dönt, ha képtelen az anyjával szemben a kritikus gondolkodásra, azon kívülről te nem fogsz tudni segíteni. Van akik egész életükben az anyjuktól függnek érzelmileg és nem mernek neki ellentmondani.

Nekem pl anyukám volt ilyen amíg még élt nagymamám, még 50 évesen is úgy ment el vásárolni, hogy "kimegyek a boltba, jó?". És még azt is hozzátenném, hogy ez mindig a gyerek hibája és nem az anyáé, mert pl nagymamám ilyenkor kinevette anyukámat mindig, és amúgy sem volt az a típus, aki megmondja másoknak, hogy mit tegyenek.

2011. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!