Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnömet tiltja tölem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnömet tiltja tölem az anyja. Utál, de nem tudom miért.23 vok, a barátnöm 16. Titokba talizunk, szeretjük egymát. Van ennek igy értelme, jövöje?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nemsok. és egy 16 éves lány sajna komolytalan még. és tele van a 16 éves kor gondolkkal. majd megnő és pár év múlva már érettebb lesz.
2010. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg azért tiltja mert idősnek tart téged a lányához és félti !!!Akkor lehet ennek jövője ha összeismerkedsz az anyjával és bebizonyítod neki h melletted jó helye van a lányának!!Kitartást és sok sikert!!!
2010. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az anyja tudja, hogy Neked már milyen szükségleteid vannak! Ettől akarja megóvni a lányát! Ha látja, hogy tudsz várni ezzel, és az idő elteltével látja, hogy még mindig vele vagy, akkor majd elhiszi, hogy a lánya mellé illő vagy! De nem tudom, hogy ezt megérné-e neked kivárni! Fiatal még, ilyen korban azt gondolják, hogy nekik korban érettebb férfi kell, de idővel sokat fog változni, és nem biztos, hogy neked ez tetszeni fog majd!
2010. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az anyja ugy tudja, h szüz.

Mélyen keresztény család.

Ahol h?zass?gig szüznek kéne lenni xD

Nem én vettem el a szüzességét

2010. júl. 24. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
ha mélyen keresztények nem is csodálom, hogy védik a lányukat... ne kezdj keresztényekkel, nem lesz jó vége :DDD
2010. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogyan írta már egy válaszoló: akkor lenne a legtöbb jövője, ha össze tudnál ismerkedni a lány édesanyjával, és jó viszonyban lenni vele. Ha azt érezné, hogy megbízható ember vagy, akinek nem csak a szexre kell az ő kislánya, akkor talán megenyhülne.


Elég valószínű, miért utál az anyuka. A lánya egy 16 éves gyerek, te pedig egy 23 éves, fiatal férfi vagy. Ahogyan már írták, pontosan tisztában van (az egészséges) szükségleteiddel.


Ha annyira nem gondolod a lánnyal komolyan, érdemes lenne kicsit idősebbet keresned, aki legalább 18 éves. Ha pedig tényleg szerted, akkor próbáld elérni, hogy megbízzon benned az anyuka.

2010. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom elérni,mer utál.

Ugy tervezem h nemis érintkezek a családjával.

2010. júl. 24. 14:16
 8/8 anonim válasza:

Az én barátnőm anyja hívő.

Van is gond vele rendesen.

2011. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!