Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szégyen ez már tényleg...

Nem szégyen ez már tényleg egy kicsit? Az apám meg fektette a legjobb gyermekkori barátnőmet is.

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy az apám,ha tehetné meg k@rná még az anyját is.A környezetünkben mindenkit meg fektet,legyen az rokon,nem rokon avagy szomszéd.Ma meg tudtam,hogy nagyon régóta d@gja a bnőmet aki ráadásul prosti,de szerintem ez nem mentség semmire sem!Az anyámmal már nincs együtt,vagy még is? Le jár hozzá vidékre,pénzeli és szerintem ugy úgy lefekszik vele is.A pofám komolyan leszakad már. Anyósom és a párom szerint egy férfi oda megy ahol kap,és itt a nők hibásak.
2012. okt. 4. 16:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%

hát apád egy k.rva pecér, már bocs. Viszont anyósodéknak is igazuk van, bármennyire is szar hallani.

25/N

2012. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem,hogy a legjobb bnőm édes testvérét úgy szint bnőmet is meg fektette.Egy perverz állat:(
2012. okt. 4. 16:59
 3/24 A kérdező kommentje:
Jó de ne már azt a nőt aki a legjobb gyerekkori bnőmet,aki mellette nőtt fel!
2012. okt. 4. 17:01
 4/24 anonim ***** válasza:
41%

szerintem nem szégyen


gondolom apuka fiatalos, jóképű, gondolom azért pénze is van ezért bejön a fiatal csajoknak is

hülye lenne kihagyni egy nála 15-20 évvel fiatalabb csajt, ha az felkínálkozik neki


inkább a csaj részéről szégyen

2012. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Már ne haragudj de hol barátnő az aki lefekszik az apáddal? Még ha pénzért is.

Am meg jogos. Édesapád nincs elkötelezve. Azzal fekszik le akivel akar. Ha a "barátnőd" hagyja magát akkor miért ne?

2012. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Lehet benne vmi.De akkor is ezt csinálta mikor még anyummal lakott.Mondom,minden női rokonunkal,szomszég (undorítóan dagadt,csunya nőkkel) a boltossal,mindenkivel:( Meg jegyzem nem jóképű,sőt...de a dumája jó:) és pénze sincs már:)
2012. okt. 4. 17:09
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Tehát van egy barátnő és egy apád akik magasról tesznek rád. Biztos kellenek ők neked?

"egy férfi oda megy ahol kap,és itt a nők hibásak."

Minden balek nő ezt hiszi. És még a nők csodálkoznak, hogy a férfiak alsóbbrendűnek nézik őket.

2012. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem arról szólt a fáma,hogy tesznek-e rám,vagy sem.Különösebben engem sem érdekelnek:)
2012. okt. 4. 17:17
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

"Tehát van egy barátnő és egy apád akik magasról tesznek rád."


Úgy érettem,hogy ennyire nem érdekli őket, hogy ez esetleg téged zavarna. Holott elvileg kötődnek hozzád.

2012. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

17:11 Végre egy értelmes válasz!


Kérdező: Az sem kizárt, hogy apád szexfüggő.

2012. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!