Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok a...

Nagyon szomorú vagyok a karikagyűrűink miatt, mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Tavaly házasodtunk össze a férjemmel,és a gyűrűink amiket akkor vettünk,már nem jók az ujjainkra.Nekem kicsi,neki nagy.Én híztam,ő fogyott.Barokk mintás,és azt mondta az ékszerész hogy bajos lenne a szűkítés/tágítás.Arra nincs pénzünk,hogy eladjuk,és ráfizetéssel másikat vegyünk.

Az enyémen 1 vagy max 2 számot kellene tágítani,a férjeméből kb 2-t,3-at visszaszűkíteni.Arra is gondoltam hogy lehet jó lenne ha az enyémet nagyobbítanánk amennyire lehet,az övét szűkítenénk,és az övé lenne az enyém,az enyém az övé.De attól tartok neki az úgy kicsi lenne,nekem meg nagy.Tanácsoljatok valamit légyszi,mert nagyon szomorú vagyok!


2012. okt. 5. 14:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik ékszerészhez,olyan nincs hogy nem lehet megcsinálni.
2012. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek másik ékszerésszel.
2012. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
Másik ujjatokra sem jók?
2012. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Megpróbálhatjátok másik ujjatokra húzni.

Láttam már olyat is, hogy mindketten a nyakláncukra fűzve "hordták" a karikagyűrűjüket, mivel mindketten olyan munkát végeztek, hogy a kezükön balesetveszélyes volt.

A legtöbb házasságban a férj viszont előbb-utóbb valami indokkal fiókba rakja a sajátját, nem az számit, hol van a karikagyűrű, hanem mi van szívekben.

2012. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
És mi lenne ha nem hordanátok v másik ujjra tennétek??
2012. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%

És mi lesz akkor ha te fogysz ő hizik?megint mentek az ékszerészhez?

A gyűrű egy jelkép de ez nem jelenti azt hogy feltétlen muszály mindig az ujjatokon lennie.

A helyedben elraknám egy időre aztán meglátjátok hogy alakul.

Nekem szülés óta a polcon hever,szükiteni kellene,édesapám aranyműves szóval még pénzbe sem kerülne mégsem akarom,hisz lehet hogy 1-2év és megint jó lesz.

2012. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Én a nyakamba hordanám. :)
2012. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a nem mintás gyűrűt lehet szűkíteni/tágítani? Azért kérdezem, mert nekünk is hasonló gondunk van.
2012. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
A tágítást-szűkítést úgy sem lehet megoldani, hogy a minta megtörik ugyan, de oda egy valami kis plusz mintát tetetnétek? Esetleg egy kis kört monogramvésettel, vagy ilyesmit. Vagy ha máshogy nem megy, hát úgy kell hordani, hogy az illesztés mindig a tenyeretek felé álljon.
2012. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%
én elvinném ékszerészhez mint törtarany és megmondanám h a mostani méretünkre csináljon belőle újat. olcsóbb és egyszerűbb megoldás mint a toldozgatás
2012. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!