Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy szomoru...

Miért van ez, hogy szomoru vagyok ha haza jövök?

Figyelt kérdés
Hogyha elmegyek például egy táborba ahol nagyon jól érzem magam utánna mikor haza jövök napokig lehangolt vagyok, szomorú, és mindig arra gondolok hogy milyen jó volt, és de jó lenne vissza menni, ilyenkor órák hosszáig tudnák sirni . Tudom, ez nagyon rossz szokás, mert igy rossz el menni egy helyre.A szüleim mindig azt mondják hogy ne azért sirjak hogy vége van és haza jöttem, hanem annak hogy elmentem és jól éreztem magam . Mit tudnák tenni hogy ne fogjam ilyen drasztikusan fel a dolgokat? ( kifelejtettem hogy voltam 3 napos táborba a tegnap, és most is nagyon lehangolt és szomoru vagyok )

2012. aug. 19. 16:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
lécci segitsetek :(
2012. aug. 19. 16:57
 2/21 anonim ***** válasza:

Találj valamit, amit szeretsz csinálni, de csak otthon lehet! És akkor lesz valami, ami miatt azt mondhatod, hogy "jó volt jó volt, de azért örülök, hogy itthon is vagyok"...

Bár nem tudom, mi lehet az, én utálok itthon lenni :D

2012. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

utazás utáni depresszió, majd elmúlik



még asszem a Sims-ben is volt ilyen mikor vissza jött a nyaralásról lement az életkedve és nem volt kedve munkába menni

2012. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy max 14 vagy. Nyertem?
2012. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
kedves első , nem akarok itthon maradni , nagyon szeretek szórakozni, táborba járni , közösségbe , csak azt nem értem hogy miért nem annak örülök hogy jól éreztem magam , inkább szomorú vagyok , mert vége.
2012. aug. 19. 17:10
 6/21 A kérdező kommentje:
Rosszindulatú válaszokat légyszives hanyagoljátok
2012. aug. 19. 17:16
 7/21 anonim ***** válasza:
Én most voltam 5 napos nyaraláson, tegnap jöttünk haza. Amikor ott voltunk akkor az utolsó 30 órában nagyon haza akartam jönni, mert már unalmas volt ott, de amikor ideértünk akkor nagyon lehangolódtam, most így 24 órával később már valamivel jobb, kezdek visszazökkenni a szokásos "menetrendbe", de még mindig fura, mert ismerősökkel és barátokkal mentünk és hiányzik a sok hülyéskedés.
2012. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
pont igy vagyok én is .. haza akartam jönni , de mikor már az úton voltunk nagyon lehangolódtam .. nagyon nehezen tudok én is vissza szokni a normális menetrendembe
2012. aug. 19. 17:19
 9/21 anonim ***** válasza:

találkozz azokkal az emberekkel akik miatt jó volt a táborban

akkor olyan mintha még mindig ott lennél

2012. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi az egész, hogy társaságban szeretsz lenni, talán otthon ez ami hiányzik. Gondolom iskolás vagy még, majd nem sokára kezdõdik a suli és ujra jó lesz minden.
2012. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!