Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom megfog bocsájtani?...

A húgom megfog bocsájtani? Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Egyik nap nálunk volt a fiával, aki szellemi fogyatékos.

A fiú elkezdett őrjöngeni meg minden, én meg elég feszül voltam az nap egyébként is, de ez rátett még egy lapáttal és azt mondtam, hogy állítsd már le a kis kor.csot.

Erre sírva azt mondta, hogy szemét roh@dék vagyok stb.


Nagyon megbántam már az egészet.


38/F


2012. okt. 5. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát igaza volt,egy darabig szerintem nem akar majd szóba állni veled.
2012. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Mekkora egy szemét r. vagy tényleg...:/ Én soha nem bocsátanám meg. Ez most nem olyan dolog, ami rendbe jön, ha elnézést kérsz. Attól az ő fia még szellemi fogyatékos marad, ráadásul innentől kezdve már abban is biztos lehet, hogy te nem kedveled a gyermekét. Ezek után hogy vinné már a közeledbe egyáltalán...áhh erre nem is találok szavakat, ekkora alpári dolgot se hallottam még fúúú...
2012. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg nem azért fogyatékos a gyerek, mert ő ezt mondta rá. Majd megbékéltek egymással. NEm rajtad kell leverni az ő nyomorukat. Tényleg nem volt szép tőled, de hát van ilyen. Nem lehet mindig türtőztetni.
2012. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Emberekből vagyunk, néha elgurul a cérna...
2012. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

Jaj, nem kell úgy kiakadni, kedves előző!


Kérdező!

Ocsmány dolog volt, és nagyon nehezen és lassan, sok sok engesztelés és próbálkozás után megenyhül majd.

De ahhoz sok időre lesz szükség és részedről még több türelemre.Hiszen mégiscsak a gyermekét bántottad.A szavak pedig olykor súlyosabb sebet ejtenek, mint a tettek.


Az már jó kezdet és jó jel részedről, hogy őszintén megbántad.


Kitartást és sok sikert!! :))

2012. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem is ezt mondtam, hogy attól lett fogyatékos. A lényeg az, hogy a nővéredben tudatosult: még te, a bátyja sem vagy hajlandó efölött szemet hunyni, még te is bántod őket ezért. Ez örök tüske marad benne.
2012. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Mármint nem az előző, hanem a 2 válaszoló.

Csak mikor elkezdtem írni, a 2. még előző volt...


Bocs az offért.

2012. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 75%-os válaszadó!

Én csak leírtam mit éreznék a húga helyében. Elég érzékeny ember vagyok, nem igen tudnék ilyet csak úgy elfelejteni. Aztán ki hogy reagál...

2012. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy meg fog bocsátani. Szerintem csak egyszerűen menj el hozzá és mond el őszintén, hogy megbántad. Ennyi. Nem kell túl variálni. Ha tudja, hogy nehéz napod volt meg fog enyhülni. Ne várj sokáig! Hajrá!
2012. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 intrepid ***** válasza:
65%
Hát ezért kell megmenteni a sok egyébként életképtelen megszületett lényt. A természet bölcs. A madármama kilöki a fészekből a láthatóan életképtelen kismadarat, több élelmet tud adni, az életképes kicsinyeinek. A röptetni tanítás is, hogyan zajlik? Kiállítja az ágra, megadja a kezdőlökést, amelyik egészséges, az visszajön. Amelyik nem, az Taigetosz. Egy ilyen autista nem csak a saját, a szülei, - a testvérei, de a rokonság életét is elrontja.
2012. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!