Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek a boldogság reményében...

Gyermek a boldogság reményében, vagy öngyilkosság az örök boldogtalanság kárhozatjakét?

Figyelt kérdés

Egy gyermek ments vár lehet egy boldogtalan életben?

Vannak olyan emberek akiknek kilátástalan az életünk és örök boldogtalanságra vannak ítélve?

Egy rossz kapcsolatba megéri gyereket vállalni úgy,hogy fent áll az a helyzet is,hogy külön utakon folytatjátok az életet,de a gyerek ott marad?


2012. okt. 6. 13:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Atya ég. Ha ennyire szélsőséges a kedélyállapotod, hogy ilyeneken gondolkodsz NE VÁLLALJ GYEREKET! Hozd rendbe az életed, lépj ki a szar kapcsolatból, vegyél egy kutyát, járjatok kirándulni. Majd ha idegileg rendbe jöttél újra lehet jó párkapcsolatod és jöhet a család!
2012. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Vannak olyan dolgok ami miatt hozzá vagy kötve egy férfihoz,és nem tudsz lépni.
2012. okt. 6. 13:54
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

A gyerek nem eszköz. Nem azért kell vállalni hogy mi boldogok legyünk. Ennek semmi értelme.

Egy gyerek nagyon szép és jó, de rengeteg lemondással, felelősséggel, és gondokkal jár. A boldogság nem mindig lesz jelen még akkor sem ha gyerek van.

Ha boldogtalan vagy nem gyerekkel kell pótolni,hanem az életedet kell megváltoztatni, hogy boldog lehess. Nincs olyan hogy valaki örök boldogtalanságra van ítélve. Mi irányítjuk az életünket, rajtunk áll hogy boldogok vagyunk vagy sem.

Az öngyilkosság sem megoldás, mert soha nem tudhatod mit tartogat a sors számodra.

Tessék felállni, és gyökeresen változtatni az életeden. Ha optimista vagy, ha mersz változni, akkor eljön a boldogság is.

2012. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Könnyebb lenne segíteni ha egy kicsit kifejtenéd a dolgot.
2012. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Nincs igazad. Nincsenek okok ami miatt hozzá kell láncolnod magad egy férfihez.

Mi az az ok?? Nincs hova m,enned?? A pénz?? Ezek mind eszközök, és megszerezhetőek.

Ha dolgozol akkor tudatosan tegyél félre titokban pénzt magadnak. Ha már összespóroltál annyit, hogy szobát tudj bérelni, akkor simán ki lehet lépni a kapcsolatból.

Mindig van megoldás csak akarni kell.

2012. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
1-es vagyok. Én is úgy gondolom, hogy nincs olyan ok, ami miatt hozzá lehetsz láncolva valakihez. Menj vissza a szüleidhez lakni v. keress szobát albérletként! Szar kapcsolatban ne élj, és szar kapcsolatba ne büntesd a gyerekedet, hogy oda szülöd. Előbb változtass utána jöhet a baba.
2012. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nincs hova menni,nincs pénz,sem szakma sem semmi.Ha lesz is szakmám az még 2 év.Havi 29 ezer az össze jövedelmem.Haza nem tudok jönni,mert a Jó Isten megáldott egy k@rva pecér apával:( Teljesen kilátástalan minden.

A szoba bérlés sem megy könnyen romaként:(

2012. okt. 6. 14:01
 8/27 anonim ***** válasza:
Én azért vállaltam a gyereket mert nem volt senki akinek kimutathattam volna a sok szeretetet és nem volt senki akitől kaphattam volna. És most hogy van gyerekem nagyon boldog vagyok.
2012. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Úgy érzem teljesen elcsesztem mindent akkor mikor 12 évesen össze jöttem egy fiúval aki mellett teljesen fel kellett nőnöm,meg kellett komolyodnom.

Max a nővérem tud segíteni,de ő prost:(:(

2012. okt. 6. 14:04
 10/27 anonim ***** válasza:
33%
küldj képet, lehet belédszeretek első látásra
2012. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!