Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek a boldogság reményében...

Gyermek a boldogság reményében, vagy öngyilkosság az örök boldogtalanság kárhozatjakét?

Figyelt kérdés

Egy gyermek ments vár lehet egy boldogtalan életben?

Vannak olyan emberek akiknek kilátástalan az életünk és örök boldogtalanságra vannak ítélve?

Egy rossz kapcsolatba megéri gyereket vállalni úgy,hogy fent áll az a helyzet is,hogy külön utakon folytatjátok az életet,de a gyerek ott marad?


2012. okt. 6. 13:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell alkudnod egy kicsit: gyűjts lassanként, és egy év múlva keress olyan állást olyan helyen, ahol boldogabb lehetsz, és többet keresel. Hidd el, hogy akkor sokkal több esélyed lesz szerető partnert találni. Én úgy gondolom, a jó dolgok még több jót hoznak magukkal (és a rosszak még több rosszat), tehát a kisugárzásodnak kell megváltoznia, és meg is fog, ha kitartó leszel!
2012. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%

Mióta vagy boldogtalan ebben a kapcsolatban?? 2-3-5 éve??

Azt írod 29 ezret kapsz havonta.

Kezdem azzal, hogy

1. szakma nélkül is lehet menni takarítani vagy gyári munkába dolgozni.

2. Igaz lassúbb folyamat lenne, de a 29 ezerből is félre lehet tenni tudatosan havi 1000-2000 forintot. Egyszer összegyűlik annyi pénz hogy szobát tudj bérelni.

3. Azt hogy roma vagy, nem számít. Ha látni rajtad hogy normális vagy, dolgozol, becsületes vagy akkor ugyanannyi esélyed van mint bárki másnak.

Még a te esetedbe is lehet változtatni ha nagyon akarnál..

De tudom: Sírni, keseregni sokkal könnyebb.

2012. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy önző vagyok,mert nem a gyermeket jólétét nézném,hanem a magamét.

Hónapok óta azon gondolkozom,hogy talán meg menthetném a boldogtalanságomat egy gyermekkel.De biztos,hogy tévedés:(

2012. okt. 6. 14:06
 14/27 anonim ***** válasza:
Ne írd le magad! Biztos, hogy nem rózsás a helyzeted, de próbálj a környezetedben körbenézni, akik ismernek hátha egy minimális összegért kiadnak szobát neked. Aki ismer (és látja, hogy Te a jóravaló romák közé tartozol és nem a "fel áll a szőr a hátamon" stílusúak közé) talán segíteni fog. Ha már a szoba meglenne, utána szép lassan tudnál rá építeni, egyszerűbb munkát elvállalni, amihez nem kell szakképesítés feltétlenül (pl. tescoban árufeltöltő? csak egy tipp.) De hidd el jelenlegi helyzetedhez a gyerek nem jó társítás!
2012. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
ez a 12 évesen együtt éltem egy férfival a nővérem prosti beszólásod után már kevésbé hiszem el hogy a történet igaz..
2012. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Be vagyok adva diákszövetkezeteknél,de talán egyszer ha hívtak.Nem keserget,csak néha jó beszélgetni kívülállókkal.
2012. okt. 6. 14:08
 17/27 anonim ***** válasza:
Gyerekkel még senki nem mentette meg a házasságát. Egy gyerek egy rossz házasságban csak tovább ront rajta.
2012. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

12-es igaz!!!


Nem sokára leírom röviden a szitut!

2012. okt. 6. 14:09
 19/27 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Mit tanulsz??
2012. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Estin tanulsz?
2012. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!