Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális a sógornőm? Olyan...

Normális a sógornőm? Olyan hisztit levágott mert a majdnem 3éves gyereke ivott egy korty tejet, hogy legszívesebben felképeltem volna! Mit lehet tenni az ilyen mániás nőszeméllyel?

Figyelt kérdés

A férjeink testvérek. Mindkettőnknek van egy kislánya,az enyém 4hónappal fiatalabb.

Az anyóséknál voltunk,aki egy végtelenül kedves jó természetű asszony,nem az a "mindenbe beleszólok" fajta. Én nagyon szeretem,szerintem a sógornőmnek sincs oka nem szeretni!

Történt hogy az anyós a konyhaasztalon hagyott egy pohár tejet,amit meg szeretett volna inni de közben eszébe jutott valami,így kiment a konyhából. Ekkor a sógornőm kislánya beleivott. Mikor az anyja meglátta,mint egy idegbeteg elkezdett visítani,fújtatott mint egy állat. Kiabált az anyósra hogy lehet ilyen felelőtlen,nemtörődöm és biztos direkt csinálta.

Tudni kell hogy a gyereknek abszolút nem ad tejet,majd csak 3éves kora után akarja bevezetni. Vannak (számomra)furcsa dolgai,amit én inkább mániának neveznék! Nem ehet a gyerek csokit,cukrot,párizsit(mert abba még a disznó szőre is benne van)semmi szerinte káros dolgot. Csak szín húst,és bio zöldséget gyümölcsöt. Szegény kislány meg hiába idősebb az enyémnél,mégis kisebb.

Amúgy is nagyon sajnálom,mert az anyós/após ha ad az enyémnek egy szelet csokit,azt csak dugiba lehet,hogy a másik ne lássa,mert az anyja agybajt kap!:(((



2012. szept. 19. 16:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Sajnálom a kislányát. :( Nem kap tejet a kislány? Ez durva, nem is csodálom, hogy alulfejlett. Nagyon is szüksége lenne rá. Nem érdekel, az ilyen gyagyás nők milyen táplálkozást alakítanak ki maguknak, de a kicsi gyerekre hogy meri rákényszeríteni? Az ilyeneket bejelenteném a gyermekvédelmiseknél.
2012. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%

A párizsival kapcsolatban igaza van de a többi :S


Rendben van hogy nem a mértéktelenségig zabálunk dolgokat, de néha 1-1 szelet csoki beleférne, és a tejtől sem lesz semmi baja.


Keresztanyámnak nem volt teje és nem tápszert adott a gyerekeinek, hanem tejet. Szóval oké, eleinte kerülni akarja, de nem újszülöttje van, hanem 3 éves gyereke, lassan óvodás, ott is fog tejet kapni.


Mániás jól mondtad.

2012. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy normális!

Egy idegbajos biopitsa, csak az a baj, hogy ezzel árt a kislányának is, akinek nem lesz felnőttkorára immunrendszere.

Nem gyenge lesz, hanem

2012. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem lehet tenni, az ilyen hülye is marad. :-(
2012. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy mik a gyereknevelési elvei, az az ő (és a férje) dolga.


De az, hogy ilyen durván reagál az már nagyon nem normális.

2012. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem gyereknevelési elv.

A vatta között tartott gyerekek a legbetegesebbek. Higgyétek el nekem, én már csak tudom..


Hagyni kell az immunrendszert fejlődni.

2012. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, hogy az ilyen szülő hogy nem veszi észre, hogy csak rosszat tesz a gyerekkel. Rendben van, hogy a fő étel ne a csokoládé és a cukor legyen, na de tejet nem adni??? Van egy ugyanilyen ismerősöm, üzenem a fennt említett nőnek, hogy az 5 éves gyerek, aki szintúgy nem ihat tejet, tömött fogakkal rendelkezik és olyan gyengék a csontjai, hogy eszméletlen!!! Majd 15 éves korában gyűjthet protézisre, mert a csontfogai ki fognak hullani a kálcium hiány miatt. Egyáltalán nem értek egyet ezzel a nevelési módszerrel, hogy egy kisgyerek nem ehet csokoládét, tortát, nem ihat tejet csak bio zöldséget. Hagyjuk már ezt a baromságot. Egy darab zöld salátából nem jut vitamin a szervezetbe!!!Ezt el kellene mondani a sok tudatlannak. Egy gyerek tejen, kakaón és normális kaján nőjön fel. Én ezeken éltem (és szerintem minden ember), mégis makk egészséges ember vagyok! Az a szerencsétlen gyerek meg lesz olyan gyenge szervezetű, hogy az anyja nem tudja majd hova tenni, mitől a sok gond. Felháborító.
2012. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%
Itt a férjének kellene a sarkára állnia. A lánya és az édesanyja életét is pokollá teszi ez a némber.
2012. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Akar neki tejet adni de csak 3éves kora után,mert szerinte ha hamarabb ad allergiás lesz a gyerek! Édességet azért nem ad,mert ne szokjon már rá ilyen fiatalon!
2012. szept. 19. 17:04
 10/37 anonim ***** válasza:
55%
Semmi logika és értelem nincs benne, hogy akkor ad. Miért lenne allergiás, ha előbb kapna? Inkább majd épp így lesz az...
2012. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!