Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy a...

Honnan lehet tudni, hogy a barátnőm hozzám akar jönni vagy csak feleség akar lenni?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet, 4 éve vagyunk együtt és 1,5 éve együtt élünk. Azért ilyen későn költöztünk össze, mert ő még tanult. Karácsonykor szeretném (szerettem volna?) eljegyezni.


Mostanában sokszor mondja, hogy milyen más feleségnek lenni, mennyire jobb egy nőnek ha már van férje.

Ami nagyon elgondolkoztatott, hogy a hétvégén megtudta hogy egy nagyon gyönyörű osztálytára hozzáment egy ronda (bocsánat, de ez az igazság) pasihoz. Erre azt mondta, hogy már lassan ő is bárkihez hozzámenne, csak végre -né lehessen. Ezt nem nekem mondta, hanem a húgomnak, én véletlenül hallottam meg.


Ti mit gondoltok?


2012. okt. 7. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,ilyenkor csak az egója beszél belőle.Mindegy,csak henceghessen,hogy ő már feleség.
2012. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, gyanúsnak tűnik amiatt, amit a húgának mondott. Ki szokta fejezni az érzelmeit feléd valahogy?

Jegyezd el, az még nem kötelez semmire, aztán ha utána nyeregben érzi magát és elszemtelenedik (írtak már itt ilyet), akkor tudni fogod...


A 2,5 év utáni összeköltözés már "későinek" számít ebben a korban? Miket meg nem tudni itt GYIKen...

2012. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretné,hogy megkérd de záros határidőn belül ott fog hagyni,ha nem teszed,hogy végre -né lehessen,mindegy ki oldalán.

Ezen az oldalon is bele lehet futni pár hasonló helyzetbe: (tipikusan olyanok,akiknek a gyűrű fontosabb,mint a vőlegény..)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..



http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..

2012. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy csak arra célozgat, hogy kérd már meg. A húgodnak amit mondott, arról tudhatta, hogy hallod, tudta, hogy a lakásban vagy? Vagy a húgod adta át az infót?
2012. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem HOZZÁD akar menni, de mivel nagyon régóta tökölsz ezen, a húgodon keresztül finoman megüzente hogy nem vár a végtelenségig.
2012. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!