Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemtelen vagyok :- ( (? )...

Szemtelen vagyok :- ( (? ) bőv. Lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 éves lány vagyok. Csak anyukám van mert apa elhagyott minket de akkor 4 éves lehettem . Sajnos anyával nagyon sokszor szemtelen vagyok, és utána megbánom. Vissza beszélek neki hogy 'anyád', 'ba...meg', 'leszarom', és amikor odáig fajulnak a dolgok hogy anya megüt (megérdemlem..) , akkor azt is mondom neki hogy csicska. szinte mindig agresszív velem és én is ezért vagyok ilyen. sokszor ordibálok is alaptalanul vele, de utána annyira sajnálom anyát. volt már arra is példa hogy odajött hozzám megpuszilgatni és ellöktem magamtól, de csak mert feszült voltam. anya alkoholista, de ennek ellenére őt imádom a legjobban. hogy szokhatnék le a szemtelenségről? köszi a válaszokat
2012. okt. 8. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez elég szemétség de szerintem úgy szokj le róla,hogy ha pl kedves veled és te "pofázol neki" akkor üss egyet a szádra nem egyik napról a másikra megy de ez lesz a legjobb
2012. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérj tőle mindig bocsánatot! Szerintem azt hiszi, h nem szereted... Fogd vissza magad!
2012. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!