Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják rám hogy ezért...

Miért mondják rám hogy ezért papucs vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Régebben egyedülállóként sok sportműsort néztem,edzeni jártam.

Aztán megimserkedtem a feleségemmel,azóta ezek megszűntek,ő nem szereti a sportot.De van is jobb elfoglaltságunk,munka után finomakat főzünk,hatalmasakat szeretkezünk.Eszem ágában nincs egy sportműsorra cserélni a gyönyörű feleségem.

Ezért a munkatársak (hasonló korű,már már haveri kapcsolat) amikor kérdezik hogy láttam-e a tegnap esti meccset és én nemet mondok,lepapucsoznak.

Tényleg az a normális hogy a tv bámulását választom a feleségem helyett?

31/F


2012. okt. 9. 09:23
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem gond, ha ezt teszed. A lényeg az, hogy Te mit szeretnél. Ha nem hiányzik a régi életed és nem csak azért teszed, hogy megfelelj a feleségednek, akkor hajrá...:)


Talán majd ha hosszabb idő óta házasok lesztek, visszaszoksz a sportműsorokra (is).

2012. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
94%
Ezt csak te tudhatod, ha ez neked jó így, akkor nem vagy papucs. A lényeg, hogy olyan dolgot csinálj (csináljatok), ami mindkettőtöknek örömet okoz és ha nincs benned hiányérzet arra vonatkozóan, hogy nem nézted meg a tegnap esti meccset, akkor minden jó. Érdekes, én nő vagyok és óriási sportrajongó, a férjemmel együtt nézünk rengeteg sportműsort. :)
2012. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Unaloműzés volt régebben is,nem akarok olyan lenni mint ők,hogy naponta fél óra alatt letudják a feleségüket,gyereküket,utána kanapén várják a vacsorát és a sört.

Nem a feleségemnek akarok megfeleleni,bár ő nem nézné velem,de többször mondogatta már hogy felőle nézhetem csak a hangerő ne a konyháig üvöltsön.

2012. okt. 9. 09:31
 4/57 anonim ***** válasza:
94%

Tiszta h*lyeség emiatt lepapucsozni téged. Nem lehet, hogy kicsit irigyek a kollégáid?


De egyébként nem is érdekes. Ha te jól érzed így magad, akkor jó. (Mármint ha tényleg nem csak azért élsz így, hogy megfelelj a feleségednek, de azt írod, nem így van.)


Szerintem tök jó, hogy léteznek ilyen férfiak, szerencsés nő a feleséged. :) Én is ilyen férjet szeretnék. Jó ilyeneket olvasni. Sok boldogságot! :)


27/N

2012. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
95%

Teéjesen érthető és normális a viselkedésed. Én számítógépes játékokkal vagyok így. Elvagyok, elvagyok velük, de amint van jobb program, (barátok, barátnőm) már el is felejtettem, hogy van számítógép a lakásban:)

Jól csinálod, felesleges olyannak lenni, mint a Hölgyválasz c. filmben az egyik főszereplő. Azért, hogy beilleszkedjen a kollégái közé, ő is megnézett minden focimeccset, pedig utálta azt a sportot:D

2012. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
93%

ez teljesen rendben van igy:) az én párom is igy van vele...sok meccset nézett mindig is, de mióta vagyok, alig-alig...pedig felőlem nézheti..engem sem zavar, de ő előbb van velem, minthogy meccset nézzen:) néha-néha megnéz egyet-egyet, de jóval kevesebbet, mint azelőtt...pedig tényleg megnézhetné, ha akarná :) és nem tartom papucsnak, hisz nem nekem engedelmeskedik, hanem azt csinálja, amit szeretne...

24L

2012. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 Antimod ***** válasza:
92%
Ugyanez a helyzet! Mondjuk tőlem kéri számon senki, hogy nem látom a meccset, de az az igazság, sokkal jobban szeretek a párommal lenni, mint egy 127. Real-Barcát bámulni a TV-ben. A válogatott meccs az "szent", arra kimegyek / megnézem, ha van, de időmilliomos sem vagyok, így nagyon megválogatom, mivel töltöm a szabad perceimet.
2012. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
10%

Azzal semmi baj, hogy odaadó férj vagy, törődsz a feleségeddel, és olyan dolgokat csináltok, ami mindkettőtöket érdekli.

Inkább azzal van baj, hogy feladtad önmagad.

Hogy a kapcsolatod megváltoztatta az érdeklődési körödet.

Ezt a nők szokták csinálni. Egy kapcsolat totál kifordítja őket, aztán csodálkoznak hogy a barátnőik meg vannak hökkenve rajtuk.

Ugye az ember barátai anno valamiért a barátai lettek. Dolgok, hobbik, érdeklődési körök, amik összekötik őket. Ha valaki egy ember (az új társa) hatására hirtelen változik egyet, és teljesen más dolgokat szeret/csinál, akkor nem csoda hogy nem érti a környezete.

24/l

2012. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagy papucs,csak a kollégáid irigyek,mert te boldog vagy,ők meg nem,valószínű azért,mert ők lecserélték a feleségüket egy sportműsorra,meg sörre.Tojd le őket.
2012. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
25%
Nem nézel meccset, ez okés, na de az edzéseket ne hanyagold, mert ha sok jót főzöl, akkor elhízol!
2012. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!