Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan azt mondják hogy valahog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt mondják hogy valahogy a pasimból papucs lett vagy csináltam:S, pedig nem szándékosan. Hogy tudom megváltoztatni? Mitől lesz egy pasi papucs?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 23:42
1 2
 1/11 tsz-tag ***** válasza:
100%
ne zsarold és parancsolgass neki...előbb gondolkodj aztán mond neki amit akarsz...de gondolj bele hogy ő hogy élheti meg a te dolgaidat.ennyi
2011. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
mit jelent nálad a papucs kifejezés?
2011. máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mások mondták hogy papucs ,és azért kérdeztem meg hogy hogy lett az ,és mit csináltam rosszúl.Nekem nem tünt fel.Szerintem azért lett papucs mert nagyon függ tőlem,ninc sönálló cselekedete ,nem meri azt tenni amit akar vagy nem tom:S
2011. máj. 12. 00:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Légy tőle is papucsabb, szolgáld ki és lesd minden kívánságát, érts vele egyet aztán ha megjön az önbizalma akkor már nem lesz papucs. Sztem nagyon nincs más megoldás úgy hogy meg is tartsd.

26 ff

2011. máj. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
sok haver irigyli ám, amikor a barátjuknak működő, normális kapcsolata van, és sokan féltékenyek a csajra, mert elveszi a haveri körből: vagyis egy romantikus program fontosabb mint egy focimeccs. és így akarják megfúrni a dolgot, hogy a haverjuk hiúságába gázolnak, azt pedig úgy a legkönnyebb, ha lepapucsozzák. azt tapasztaltam a haverok terén, hogy nekik az lenne az ideális, ha olyan barátnője lenne a barátjuknak, aki főz, mos, takarít, mindig és mindenhol kapható a szexre, jól nézzen ki, de persze ne túl kihívóan, legyen okos, de persze ne okosabb náluk, ne legyenek igényei, érzelmei, elvárásai, nemhogy elengedje, de győzködje a párját arról, hogy menjen nélküle bulizni, az alkalmi flörtöket egy kegyes bólintással intézze el magában, a durvább dolgokról meg tegyen úgy mintha nem tudna, pitizzen a haverok tetszésének elnyeréséért, és pluszpont ha valamelyik havert össze is hozza egy hozzá hasonlóan tökéletes barátnőjével...
2011. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Aki lepapucsozta,az irigy rátok.Ennyi.
2011. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Érdekes meglátások:D
2011. máj. 12. 23:05
 8/11 anonim ***** válasza:

07:36-nak és a következő hozzászólónak jár a pont!!!


Nekem is van egy hasonló ember az életemben sajnos, aki ha nem is ezt mondja, böki a csőrét, hogy a haverjával ilyen jól megvagyunk. Persze ha neki is működő párkapcsolata lenne (vagy lett volna már) megérteném, de így...

Amúgy azt hiszem nem is kell mondani, hogy bottal nem iszkálnám meg és nyugodt zsívvel mondhatom ezt majd minden nőtársam nevében is.

Ha nem így lenne, talán még el is gondolkodnék, de így...

23L

2011. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy kemeny, eros no mellett egy ferfinak csak 2 valasztasa van:


Kerulni kezdi a konfliktushelyzeteket, igyekszik mindig a kedvere tenni, csak ne legyen veszekedes. Alarendelt szerepe lesz a kapcsolatban. Azaz papuccsa valik.


Vagy tovabbra is ferfikent viselkedik, es nem hagyja hogy mindenben iranyitsak. Ekkor kiderul, hogy az a kemeny, vagany csaj akit megismertunk valojaban erzelmileg instabil es a belso bizonytalansaga miatt allandoan kompenzal. Allandosulnak a veszekedesek es a kapcsolat vegul tonkremegy.


Hat nem konnyu dilemma, de ez van.

2011. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14:59


07:36, vagyok, és én is (sajnos) személyesen tapasztaltam meg ezeket a dolgokat! eddig mindegyik barátom haverjai így viselkedtek, ha velem voltak, akkor a szemére vetették, hogy jaj most már mindig csak vele vagy... nem láncoltam magamhoz őket, mert kell nekem is a szabad tér, de ha az embernek kapcsolata van, akkor az a normális, hogy együtt vannak, nem? és igyekeznek minél többet együtt lenni, nem? ha összecsiszolódik a másikkal (vagyis mind a KÉT fél felad valamit) akkor egyből papucs, holott csak irigylik, hogy neki van valakije, nekik meg nincs. barátom haverja már egy éve mást sem csinál csak fúr meg kibeszél engem, és osztja az észt a párkapcsolatok terén, és már annyira rühellem! egyrészt ő az alapján ítél meg, amit a barátom mond neki, ez az éremnek csak az egyik oldala. másrészt ki a tököm kérte meg, hogy beleszóljon? harmadrészt mindig azok a kva okosak, akiknél legjobban bűzlik valami. legszívesebben elmondanám neki, hogy te nekem ne ugass párkapcsolatról, mikor egy barátnőd volt életed során, azzal is 8 éve együtt vagy, mert nem mersz újítani, mert tudod, hogy többet sosem lenne barátnőd ahogy kinézel és ahogy viselkedsz. másrészt nekem ne papolj kapcsolatról, amikor múlt hónapban még a lakótársam akartad megdugni, és ha ezekről tudna a barátnőd, asszem legalább olyan hisztis lenne, mint amilyennek te elmondasz engem. bocsi, csak ez kijött most...

2011. máj. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!