Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Át akartam menni a barátomhoz...

Át akartam menni a barátomhoz erre kipofoz a nevelőapám, hogy nem mehetek. Anyám meg egyet ért vele. Mitől lehet ez? 17/L

Figyelt kérdés
Nincs rám rossz hatással.Ő is 17 és azóta csak telefonon tudtunk beszélni mert engem nem engedtek át őt meg nem engedték be.De most mi bajuk van???
2012. okt. 9. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán egyszerűbb lenne megkérdezni a szüleidtől, hogy miért csinálják ezt és akkor megtudnád a választ a kérdésedre! :)
2012. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt talán tőlük kellene megkérdezni, hogy miért nem engednek.
2012. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kérdeztem de még csak nem is válaszoltak.Nem tudom mi bajuk eddig sose csináltak ilyet!!
2012. okt. 9. 16:47
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
1,2 Ilyen barbároktól?Már bocsi.
2012. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Te vagy az, akinek sok az igazolatlanja és az igazgató mutogatta a szülőknek a részeges-bulizós-kivágottdekoltázsos képedet? Mert akkor azért tudjuk, mi a baj.
2012. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy én vagyok az,mert nekem nemigen van igazolatlanom a mély dekoltázsos pólóim meg fel se veszem.Nem tudom ki az a r*banc de nem is érdekel!! :D
2012. okt. 9. 16:51
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Tegnap is írtál ki kérdést, akkor sem tudtunk segíteni, legalábbis nem hallgattad meg a válaszainkat. 17 vagy, nemsoká betöltöd a 18-at, akkor azt csinálsz amit akarsz, addig meg érd be annyival, hogy suliban/suli után találkoztok.
2012. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én még nem irtam ki eddig és am meg ez ma volt szóval tegnap még nem is tudtam,hogy ez lesz szóval légyszi ne hasonlítgassatok máshoz,sok 17 éves lány van.
2012. okt. 9. 16:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elnézést kérek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Azt hittem ezt a kérdést is te írtad ki.

2012. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

-Anya, leugrok a boltba, mindjárt jövök!

-Anya, megyek suliba, majd jövök!

-Anya, megyek barátnőimmel xy helyre, majd jövök!


Válaszd ki valamelyiket és menj a fiúdhoz. Probléma megoldva.

2012. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!