Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a nevelőapám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a nevelőapám a kulcslyukon kukkol ha fürdök?

Figyelt kérdés

Édesanyámhoz nem fordulhatok,mert nemtudom 100%ig rábizonyítani,de egy sunyi dög,aki ahol csak tud,tagad és hazudik...próbáltam rányitni az ajtót,de gyorsabb,mint én..kihez fordulhatok,mitcsináljak? segítsetek nekem...

20/L


2010. aug. 5. 01:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
tömd be a kulcslyukot zsepivel, úgy, hogy kintről ne lehessen kihúzni
2010. aug. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%
20 évesen mit keresel még otthon?
2010. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
de beszélgess el anyukáddal is, ha szeret hisz neked, és meg fogja beszélni a nevelőapáddal, vagy elküldi a francba. egy anyának mindenképpen hinni kell a gyerekének. első a gyerek
2010. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
nem feltétlen. nem minde családban alap az ilyesmi. am tömd be a kulcslyukot wc papirral vagy zsepivel. aztán mehet az anyjába a nevelőapád.
2010. aug. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Vagy ahogy elöttem irták betömöd a kulcslyukot, vagy a kilincsre ráteszed a türülközőt :) az is egy jó megoldás, ha már máshogy nem tudod a helyzetet megoldani.
2010. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
valahogy próbáld meg lebuktatni. és igen, tömd be zsepivel vagy akár még gyurmával is (nehéz kiszedni) és ha anyukád kérdezi hogy miért, akkor tálalj ki.
2010. aug. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Morcika83 ***** válasza:
75%
Próbáld meg a szembelocsolni valami olyannal amitől megvakul de legalább is begyullad a szeme......ha elég közel van a lyuk. Honnan tudod hogy leskelődik?
2010. aug. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Kérj kölcsön egy videó kamerát,rejtsd el a fürdőszoba előtt.

Utána muterral megnézeted az eredményt.

A mai kamerák alig nagyobbak egy tenyérnél.

2010. aug. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
20 évesen mit keres még otthon? Szerintem az a normális, ha otthon lakik.
2010. aug. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Kend be vmi gyorsan kötő ragasztóval a kulcslyukat:D Akkor aztán lehet gyorsabb xD
2010. aug. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!