Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a barátomhoz ma?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a barátomhoz ma? Elvinne és haza hozna, de anyától mikor kérezkedtem húzgálta az orrát. Nem szeretnék vele veszekedni sem. Vagy menjek inkább pénteken? Holnap meg legyek itthon?

Figyelt kérdés

Mit tanácsoltok?



Majdnem 18éves lány


2010. aug. 12. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el vele nyugodtan,vagy ahogy Te jónak érzed. Az anyukád megérthetné, hogy már nem vagy kislány...
2010. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is meny el vele s szard le anyád ha hulye akkor hulye nem értem hogy sok szőlőmért nem képes felfogni hogy a gyereke kezd felnőni
2010. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tom.
2010. aug. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem bisztos h bszni viszik 18 évesen az ember már találkozhat a barátjával szeritem meg ha bsznivinék anyukának már nem nagyon van koze hozzá ( persze ha vigyáznak és nem lesz unoka) bele kell torodni hogy az mber gyereke felnő ennyi
2010. aug. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pff..gratulálok nektek!

1: nem az tesz felnőtté hogy 18 éves elmultál, hanem hogy tudsz érett döntéseket hozn, és tudod válallni a felelőséget értük

2: ha szüleid házában élsz, akkor még inkább figyelembe kell venned mihez mit szólnak, és amugy meg normális megbeszélés után tuti nem mondanának nemet

3: ha nemet mondanak ezután is, akkor elég valószinü hogy felelötlen, nem tirődöm ,tiszteletlen tag vagy..aki nem mutat értékelést helyzetéért - persze van amikor a szülö tul buzgó..de meg lehet ezt is beszélni!

4: ha nem tetszik hogy beleszolnak a szüleid a dolgaidba, lehet elköltözni munkát vállalni, és egyedül élni! Akkor magadért felelsz, és magad osztod be az idődet..ki lehet próbálni!!


Személy szerint én minden lázadozóbb fiatalt egyedül hagynék 1 évet..hogy gondolskodjon magáról..és tanulja meg értékelni azokat a dolgokat amiket most tök természetesnek tart! Ha magadra keresel, mosol, főzöl, takarítasz, akkor pöppet jobban rá fogsz látni biz dolgokra! Jah, és egy korábbi hozzászólóval egyettértek..gondolj bele.. te hogy féltenéd e a gyermeked ha az édesanyéd helyében lennél!!

2010. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó te hülye vagy? Minek kell belekeverni az elköltözést meg a munkát?

A kérdező meg beszélje meg az anyjával, hogy szereti a fiút és vigyázni fog rá. A sok hülye szülő fel sem fogja, hogy a lánya már nagyobb és egy kapcsolatba az is beletartozik, hogy együtt van a párjával és néha meg is b*ssza.

2010. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!