Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok a barátomhoz való....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok a barátomhoz való. Szerintetek sem?

Figyelt kérdés
Még nem járunk együtt csak kialakulóban van. De én kezdek rá rossz szemmel tekinteni, ő szeret engem egyre jobban, én meg lélekben távolodok tőle egyre jobban. Szeretem őt, de olyan óriási vagyoni különbség van köztünk hogy az nekem elviselhetetlen. Ő évente 2-3 alkalommal megy más kontinensekre nyaralni hetekre, én meg örülök ha egy évben egyszer valamelyik szomszédos országba néhány napra kijutok. Kezd belőle legem lenni. Szerintetek normélis hogy így érzem? Úgy gondolom hogy nagyon nem passzolunk össze.
2010. okt. 1. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
de
2010. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy vigyen el téged is. Valójában elijedsz, hogy ő olyan utazgatós, de ha eltöltenél vele nyaraláson 1 hetett, valahol, már bújnál hozzá.
2010. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb csaj szerintem örülne annak , hogy a barátja ilyen "gazdag" . amúgy meg nem értelek teljesen , nem jártok együtt, de neked már is kezd eleged lenni belőle. :D szóval akkor :D , érdekes, akkor egyszerű a megoldás ne is járjál vele.
2010. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na hát az nagyon nem az én stílusom hogy megkérjem vigyen magával. Százezrekbe kerül egy ilyen út mindennel együtt, én nem tudom kifizetni. Az meg eszembe se jutna hogy vele fizettessem.
2010. okt. 1. 14:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Én inkább annak örülnék ha nem lenne ilyen gazdag. De szeretem, nem is belőle kezd elegem lenni hanem ebből a helyzetből.
2010. okt. 1. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem szeretem. Vagyoni helyzet alapján párt keresni.

Lehet,hogy te nem teheted meg ,de ha szereted és te is őt akkor mi a probléma?

Max. évi 1-2 hetet nem látod ;)

2010. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva engem is zavarna egy ilyen helyzet. Nem irigység, meg semmi ilyesmi, csak valahogy mellette olyan "csórónak" érezném magam.

Sőt, volt egy srác akivel ismerkedtem, ő is elég gazdag volt. Állandóan hallgattam, hogy éppen milyen márkás ruhát vett, milyen szép Gucci cipője van, 30 ezres parfüm stb. Dolce&Gabbana cipőben jött egyszer.. Én meg a kínaiban vettem magamnak télire csizmát. Nem is jöttünk össze végül, én nem irigylem tőle, de más szinten vagyunk és ez zavaró volt.

2010. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg felesleges ezért aggódnod!Ha szeret akkor olyannak fogad el amilyen vagy!Mármint úgy értem,h. ha igazán szeret,akkor nem azzal foglalkozik,h. te mennyire vagy szegény vagy gazdag!Azt írtad,h. még nagyon az elején vagytok,nem hiszem,h. meg kell kérned,h. vigyen magával.Ha úgy alakul és ha megteheti biztos elvisz anélkül,h. mondanád neki.
2010. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!