Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbocsátanátok neki?

Ti megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés

A barátom kiment Angliába.Úgy egyeztünk meg,hogy 2 hónap múlva vagy itt vagy ott összeköltözünk,és ezt ketten személyesen egy nagy beszélgetés alkalmával fogjuk megbeszélni.


Ő az első héten miután kiment,telefonon közölte velem hogy ő nem jön haza,februárra intézi nekem a munkát ,ő nem fog hazajönni.Szeret és hogy ott van lehetőség és nem akar már itt tengődni.


Szerintem egy párkapcsolat két ember döntéséről szól.Ő önző módon döntött.


Na mivel nem jön haza,ha én nem megyek akkor véget ér a kapcsolatunk.


Most jön haza hozzám "látogatóba", egyszerűen nem tudom hogy hogyan álljak hoozzá.


Itthon nagyon jó kapcsolatunk volt.1 év telt el teljes boldogságban.


Haragszom rá,a döntése miatt és hogy ezért képes lenne szakítani ,de ott a másik oldal hogy amikor itthon volt a csillagokat is lehozta volna az égről nekem.


Ti mit tennétek?


2012. okt. 9. 17:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha kívülről nézem a dolgokat akkor igaza van,mert itt nincs munka, de simán feladná a kapcsolatunkat.
2012. okt. 9. 17:22
 2/7 anonim ***** válasza:

A vagy itt, vagy ott, azt is jelenti, h ha ott van jó lehetőség, akkor ott kell élni. Talán ő így értette, hiszen Te nem zárkóztál el ettől a lehetőségtől.

Menj. Szeressétek egymást. Itt nem sok lehetőség van, ott több lehet, főleg, ha neki már van is munkája.

2012. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De én nem szeretnék menni. És akkor mondta hogy jó akkor sajnálja de el kell köszönnünk,mert ő nem jön haza.

Jövőhéten jön haza hozzám,mint ismerős vagy nem is tudom.

Nem tudom hogy hogy álljak hozzá

2012. okt. 9. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát..ez nem megbocsátás kérdése, és azt kell mondanom, hogy szerencsére nem az. Két lehetőség lenne. Vele mész, vagy itthon maradsz és akkor vége. De mivel te nem akar kimenni...


Egyébként megértem, nekem ez piszkosul fájna, ha ezt mondaná. Ha nem akarok kimenni, akkor el kell köszönnünk. Ez így elég kegyetlen.

2012. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

"A barátom kiment Angliába.Úgy egyeztünk meg,hogy 2 hónap múlva vagy itt vagy ott összeköltözünk,és ezt ketten személyesen egy nagy beszélgetés alkalmával fogjuk megbeszélni. "

Utána azt írod, hogy te nem akarsz kimenni. Akkor most mi van? Miért mentél bele egyáltalán? Ő sem volt korrekt, de te sem.

Ha itt semmilyen lehetősége nincs, viszont kint talált egy jó állást, akkor megértem, hogy nem akar itt maradni, a kilátástalanságban. Ő is jogosan tehetné fel a kérdést, hogy ha neked fontos ez a kapcsolat, akkor miért nem mész ki? Viszont nálad is jogos. Egál. Üljetek le, beszéljétek meg. Vagy enged valamelyikőtök, vagy ennyi.

2012. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

ez a te oldaladról is érdekes, hiszen megbeszéltétek hogy vagy itt vagy ott, tehát nem kis esély rá hogy OTT kezdtek közös életet. Most hogy így alakult, azt írod nem szeretnél menni.

Ennyi erővel a párod ugyanúgy kiírhatta volna ezt a kérdést, hogy megbocsásson-e neked.

2012. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azért csak megkérdezem, h itt Neked milyen lehetőséged van? Van-e munkád? És úgy egyáltalán hány évesek vagytok?
2012. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!