Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátanátok a feleségetekn...

Megbocsátanátok a feleségeteknek, ha mással csókolózna?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem, amit tettem. A férjem elutazott, előtte összevesztünk a gyerektémán, mert a nyáron elvetéltem, most pedig úgy döntöttem, nem szeretnék pár hónapig próbálkozni. Csúnyán veszekedtünk, durva szavakkal dobálóztunk és úgy ment el, hogy haragban váltunk el. Másnap volt egy céges "buli", ahol 2 pohár bortól már furán éreztem magam, aztán az egyik kollégám udvarolt, megcsókolt, én pedig viszonoztam. 1 pillanatig tartott az egész, mert hirtelen észhez tértem és azonnal otthagytam. Hazaérve nagyon rosszul éreztem magam, nem akartam ilyet tenni és azóta is rengetegszer megbántam. Holnap jön haza a férjem, először szeretném neki elmondani, hogy hiányzott, aztán beszélek csak a dologról. Rettegek, hogy mit fog szólni, tudom, hogy undorítóan viselkedtem, de már jóvátenni nem tudom, megtörtént. Ti megbocsátanátok ezt a félrelépést?
2011. nov. 12. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Én nem. De drukkolok, látom, hogy megbántad. Én nem tudnám megbocsátani, de talán a férjed igen.
2011. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én meg. Mondjuk, én eleve nem vesztem volna össze veled, és nem hordtalak volna le, mert elvetéltél. Bár konkrétan nem mondtad, hogy e miatt volt a veszekedés, és azt sem, hogy ő kezdte, de én erre következtettem. Én megbocsátanék neked. Nem akarlak elkeseríteni vagy ilyesmi, de ha ne is bocsátana meg, én nem nagyon bánkódnék e miatt, ha igazán szeretne akkor szerintem tisztában kéne lennie vele, hogy neked is rossz érzés lelkileg a vetélésed, és megértené, hogy egyelőre nem vagy olyan lelki állapotban, hogy újra próbálkozz. Csak tipp
2011. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem igen... Amúgy meg ne mondd el neki. Aki ilyenkor őszinte a párjával, nem azért teszi, hogy annak jó legyen, hanem neki magának, a bűnösnek. Mert így nem kell a lelki terhet cipelni, átadja a másiknak, akinek még nagyobb teher lesz, hisz ő érezheti magát becsapva, és elkeseredve...

Ajánlom ezt a gondolatot a figyelmedbe:

http://www.youtube.com/watch?v=ttOEgFKBDtU

A 3. perctől!

2011. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Illetve nem tudom, hogy miért veszekedett veled ezen, azért, mert kétségbe van esve, és ő is elég rossz állapotban van a vetélés miatt, vagy mert téged akar hibáztatni
2011. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

En a helyedben meg sem emliteném neki.

Csakis akkor, ha azt akarom, hogy bizalmatlan legyen irànyomban

Viszont kerüld a pasit,akivel megtörtént.

2011. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem a vetélés miatt veszekedtek, hanem azért mert nem akar a kérdező egy darabig újra próbálkozni a babával! Nem tudtok olvasni? Szerintem meg jobb őszintének lenni és nem hazugságban élni, és ez nem feltétlen jelenti azt hogy másra ruházom át a problémámat!
2011. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Azon vesztünk össze, hogy szeretné, ha ismét elkezdenénk próbálkozni, mert nagyon szeretne gyereket. Én is szeretnék, de most úgy éreztem az elmúlt 3 hónapban, hogy el kell terelnem a figyelmemet, lekötni mással magamat és majd pár hónap múlva ismét rákoncentrálni a témára. Ezt Ő is tudta, de szerinte én nem vagyok elég kitartó. Nekem ez rosszul esett és emiatt történt a veszekedés.

Nagyon szeretem és nem akarok senki mást, ezért is fáj, hogy ezt tettem. Mindig őszinték voltunk egymáshoz, ezért szeretném, ha tudná, nem akarom előle eltitkolni semmiképp. Bízom benne, hogy meg tudjuk beszélni ezt az egészet és megértjük a másik álláspontját, de kicsit félek a holnaptól.

2011. nov. 12. 20:17
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem mondanám meg neki. Nem viselkedtél undorítóan, ez egy apró megbicsaklás volt a részedről. Azért figyelj oda, hogy máskor ilyen ne történjen meg.
2011. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Igen, tipikus, hogy nem bírnál a teherrel, amit ró rád ez a botlás. Igazad van, inkább okozz neki is csalódást, kellemetlenséget, és hitesd el magaddal, hogy ez azért van, mert így a kapcsolatotok erősebb lesz, mert őszinték vagytok egymáshoz...
2011. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem fogom eltitkolni. Erős a kapcsolatunk és meg tudjuk beszélni. Nem azért történt, mert már nem szeretem, vagy mert a kollégám iránt bármit is éreznék, így ilyen szempontból ez nem téma, de nem szeretnék előtte eltitkolni semmit. Tudom, hogy az sokkal nagyobb fájdalom lenne neki, ha nem vagyok vele őszinte.
2011. nov. 12. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!