Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne, ha apátok...

Nektek hogy esne, ha apátok így viselkedne? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy már nagyon régóta nem láttam aput, sajnos nem is szállt be az ellátásomba évek óta, mert elvileg nincs bejelentett munkahelye. Pár hete írtam neki, h legyenszíves küldjön valamennyi gyerektartást, mert kezdődött a suli és kellene pénz könyvekre, meg nyáron anyu sajnos eltörte a lábát és nem tudott dolgozni. Én meg diákmunkán voltam és amit kerestem pénzt, az elment számlákra, meg kajára. És semmit nem válaszolt, ma meg láttam facebookon, hogy kitett képeket az új motorról, amit vett, ilyen csúcsszuper sportmotor. Ez nem igazságtalanság, hogy nekünk ételre alig volt pénzünk, ő meg még dicsekszik is, hogy milyen drága motort vett? Annyira rosszul esett, hogy még sírtam is. Nem is az, hogy nekem nem segített, csak hogy pl. anyukám még őszi ruhákat se tud magának venni, nemhogy motort.
2012. okt. 9. 20:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Németországban él és mindig mindenkinek azt mondja, h nem dolgozik, de akkor mégis csak valamit dolgozik, ha több milliós motort tudott venni, nekünk meg évek óta nem fizet:(
2012. okt. 9. 20:55
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy esne, hogy nem tartanám az apámnak.
2012. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vagy 30-an lájkolták, meg kommentelték, hogy Joci, de jó neked! szuper! stb gondoltam, hogy odaírok, de jó neked nekünk még fűtésre se fog telni kb de anyu mondta, hogy hagyjam a fenébe nem éri meg, h ennyire felidegesítsem magam rajta. De akkor is én még ennyire kegyetlen embert nem láttam, legalább írt volna annyit, h nem fogok segíteni, dögöljetek meg.
2012. okt. 9. 21:07
 4/15 anonim válasza:
Az én apám pont ilyen.. Csak ő küld gyerektartást, de semmit nem tesz sem értem, sem anyáért..
2012. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól jött volna az a hozzászólás a facbook-on. Szerintem még be is zárta volna a fiókját szégyenében. Ne félj utána nem kapott volna már lájkot. Szomorú, hogy mennyi gerinctelen ember tapossa ezt a földet, de biztos, hogy apámnak a büdös életben nem nevezném. Egy apa törődik veled még akkor is ha elvált, ez nem apa csak egy önző ember, de a sors egyszer mindenkinek megfizet. Nem reagáltad túl, szerintem jobb ha elfelejted, hogy van apád, hogy ne okozz magadnak feleslegesen fájdalmat.
2012. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak tudod reménykedtem benne, hogy megváltozik ha rendszeresen beszélgetünk, kérdezgettem mindig, h hogy van, h jobban megismerjem, aztán mikor említettem, h anyunak azért elég nehéz akkor már kilépett megint az életünkből. És rosszul esik, hogy amíg mi rossz körülmények közt élünk, addig ő tök jól elvan és szerinte ez a normális.
2012. okt. 9. 22:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Én elfelejteném,mint apámat,sőt,örülnék,hogy nem látom.
2012. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
írd csak oda azt a kommentet nyugodtan. ;)
2012. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Komment mehet!
2012. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek....


kommentet ird le, nyugodtan..

Henceg, Nektek kajára sincs pénzetek..:(

Nem apa az ilyen....

2012. okt. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!