Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom ezt a problémát...

Hogy tudom ezt a problémát megoldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hónappal ezelőtt szültem de már előtte se volt valami fényes a házaséletünk a férjemmel. Ez azóta csak rosszabbodott. Legalábbis szerintem. Másfél hónappal szülés után bepróbálkoztam a páromnál, de vissza utasított és azt követő néhány napot is. Minden nap sírtam elalvás előtt. Ő azt mondta nem velem van a gond, de neki ehhez hangulat kell. Nem tudom felfogni hogy milyen hangulat kell 2 hónap után a szexhez?


A problémám az, hogy a férjem rengeteg nővel volt előttem és állandóan csak az jár a fejemben hogy kivel, mikor és hogyan csinálta. Egyszerűen nem tudok másra gondolni, csak arra hogy ezek a nők kellettek neki én meg nem. Ezért folyton rossz kedvem van, állandóan sírhatnékom van és még a párommal is morcos vagyok.


Megígérte hogy szedni fog valami potencianövelőt de folyton halogatja a dolgot.


Hogy tudnék kilábalni a depresszióból?



2012. okt. 10. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Ne hisztizz! Szerezz be néhány szexis ruhadarabot, smink és egyetlen szó nélkül éld tovább az életed. Szexis hálóingben bújj be az ágyba este, ne erőltess semmit és ne is szólj semmit.Hidd el neki is fel fog tűnni a változás. Az ő agyát is gondolkodásra serkenti, hogy mi történt.
2012. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos nem tudom, hogy lehet megoldani, mert nekem erre ráment a házasságom, pedig évekig türelmes voltam, és sok mindent megpróbáltam, a szexi fehérneműktől kezdve a kedvenc ételét főzöm és napközben erotikus sms-eket küldök témákig... Egyik sem vált be.

Sajnos a férjem egyszerűen belekényelmesedett a kapcsolatba, már csak "anyának" tekintett és nem nőnek. Nem csalt meg (fizikailag, bár volt egy "plátói" kapcsolata, mert a hódítás az hiányzott neki).

Nálunk évekig ment az ígérgetés, hogy "megoldja", de nem történt semmi.

Most válunk.

2012. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Jó ötlet amit az első írt, csak egyszerűen teperd le, szóhoz se fog jutni! amugy azt olvastam h a férfiaknak bab születése után nehezebben megy mert márr az anyát látják benne nem a nőt! ezzel nem értek egyet, mert ugyan az maradsz...de hát
2012. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kozos erovel tudtok ennek a végére járni. Elég sz@r érzés lehet, hogy nem kíván téged szulés után. Neki is igyekeznie kellene. Ha o nem akarja, akármit is fogsz csinálni, nem fog változni a helyzet. Te annyit tudsz változtatni, hogy kivered a sok hulyeséget a fejedbol. Csinosan kioltozol, kisminkeled magad, elmész sétálni a kicsivel kikapcsolodás szempontjábol. Ha bent gubbasztasz, nem lesz jobb a helyzet.


21 hos kislány anyukája

2012. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanaz maradsz, ha ezt kommunikálod. Ha a gyerkőc a legfontosabb, ha körülötte forog a világ, a mindennapok csak és kizárólag körülötte forognak, akkor anya leszel. Nem mondtam egy szóval se, hogy nem az ő igényeit kell figyelni, de meg kell azt oldani, hogy egyik napról a másikra 3 ember éljen az első helyen.
2012. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
apás szülés volt?
2012. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Azoknak, akik nem voltak még ilyen helyzetben: iszonyúan megalázó, amikor te kicsíped magad, mindent bevetsz, és a férjed úgy is elutasít, vagy esetleg "nagy kegyesen" belemegy a szexbe, de fekszik, mint egy darab fa, szemmel láthatóan alig várja, hogy vége legyen.

Higgyétek el, hogy VANNAK ilyen férfiak, és számukra ez egy irtó kényelmes helyzet, nem akarnak rajta változtatni. Én sok nővel beszélgettem már, akik hasonlót éltek meg a férjük mellett, és csak a halogatás ment, hogy MAJD megoldódik. De nem oldódott meg... egyetlen esetről tudok, amikor igen, de ott a férfi is akarta, és együtt szexológushoz fordultak!


(Én a szexi fehérneműimet, amiket a házasságom feldobására vásároltam, másfél év után dühömben széttéptem és a kukába dobtam, ugyanis SEMMI hasznát nem vettem!)

2012. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
# 6: A kérdező írta, hogy már a szülés előtt is voltak gondok. Nálunk is. Az apás szülésnek ebben nem volt szerepe, jóval korábban jelentkeztek a problémák. Nálunk már az is csoda, hogy egyáltalán van gyerekünk...
2012. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

8.

6. vagyok


tudok olvasni és szöveget értelmezni. azt gondolom, h a kettő nem zárja ki egymást.


mitől vagy olyan biztos, h ennek nincs szerepe, puszán azért, mert előtte is voltak problémák? az apás szüléssel simán meg lehet fejelni a problémát egy adott férfitípusnál, hidd el. nem egy (azért nem tucatjával, összesen kettőt)férfit ismerek, akinél ez tette fel az i-re a pontot :-(

2012. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#7! első válaszoló vagyok.Most gondoltam csak át, hogy mennyire rosszul is elsülhet a dolog. Igazad van. :(


Bár te is megpróbáltad, tapasztalatból írsz. Megtettél mindent. Tiszta lelkiismerettel válsz.

2012. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!