Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, mi a...

Párkapcsolatban élők, mi a teendő? Hisztis vagyok?

Figyelt kérdés

A párom vállalkozó, sokat van úton és több dologgal foglalkozik, ami teljesen rendben is volna. De képtelen ezt félre tenni, amikor együtt vagyunk. Régen nem volt így, egymással foglalkoztunk. 1 éve vagyunk kapcsolatban, most azt érzem már egy ideje, hogy nem együtt vagyunk, csak egymás mellett! Ha beszélgetünk, csak a munkáról. Lassan már alig tud rólam valamit!


Azt mondja hisztis vagyok és nem toleráns.

Lehet, de a kapcsolatunk forog kockán, miért nem látja be?


Mit tehetnék? Úgy látszik megbeszélni nem tudjuk. Várjak? Vagy jót tenne talán a mosolyszünet?


Köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 10. 21:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem próbálj kicsit toleránsabb lenni a pároddal. Hidd el, attól, hogy fontos a munkája biztosan szeret téged, mert ha nem így lenne akkor nem lenne veled!
2012. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

De a te mit szólnál, ha minden egyes nap, miközben beszélsz valakihez, elengedi a füled mellett vagy semmitmondóan reagál, mert máshol jár?

Toleráns vagyok és nagyon sokat betudok a nehéz időszaknak, de mindent??

2012. okt. 10. 21:14
 3/31 moslekosvodor válasza:
27%
szerintem a párodnak szeretője van - vagy terhes vagy :P az elsőt komolynak szántam
2012. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%

Ha vannak még érzelmek ebben a kapcsolatban,akkor nem a mosolyszünet a megoldás,hanem egy biztos háttér,ahol a párod szívesen pihen meg a munka után.

Ha már nem szereted,akkor nincs miről beszélni.

2012. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 omba ***** válasza:
97%
Azt azért elég nehéz tolerálni, ha finoman is, de semmibe vesznek.
2012. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet egyszerű dolgot. Mondd el neki, hogy mi a bajod, adj neki valamennyi időt, hogy változzon, ha nem hagyd ott a pi..ába. Egy év nem az egész világ.:D
2012. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

1. mond meg neki, hogy munkát hagyja házon kívül.


Ha ez nem jön be... akkor kérdezd meg, hogy lejön-e veled szórakozni (mozi, buli, színház...) ha nem reagál vagy nemet mond, vedd fel a legdögösebb ruhád, a legszebb sminked, a hajad tűzd fel, vagy csak borzold fel szóval teljes harci dísz és szépen libbenj el előtte, öltözz fel és menj el. Ettől talán észhez tér.

2012. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
22%
hagyd el, jobbat érdemel nálad
2012. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek!


Gondolod, hogy szeretője van?

Hm...

1 év valóban nem a világ, de szeretem, csak így nem tudom sokáig csinálni ezt!!


Utolsó, köszönöm, hogy időt szántál rám, magad minősíted!

2012. okt. 10. 21:34
 10/31 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló! Ez egész jónak hangzik! Köszi!
2012. okt. 10. 21:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!