Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég zűrös ügy, ajándékozás...

Elég zűrös ügy, ajándékozás visszakövetelése lehetséges?

Figyelt kérdés
Anyám 40 éves korára meghülyült,rájött,hogy nem élte ki magát, megcsalta apámat, kiprovokálta a pofont, apámat ki kellett rakni a házból, teljesen belebetegedett, alkoholista lett. Anyám új fas.zija kihasználta, végig a pénzre ment, de anyám tiszta idióta lett és elvakult a szerelemtől. 2milliót lopott a pali miatt,hogy ráköltse,amire rájöttek és van 3hónapja visszafizetni kül. sittre megy. Tönkretette a 17-19éves időszakomat,arra kényszerültem,hogy a csávóval éljek mikor pontosan tudtam,hogy átveri anyámat. Apám gyűlöl miatta és a félroonság is,pedig nekem csakamuszáj miatt kellett vele maradnom. A csávó egy igazi szemétláda, dobta anyámat nem rég,mert rájött,hogy én nem engedem,hogy egy Ft-t is lásson a pénzünkből. A lakásunk a nevemen van, ajándékozás útján. Én elakarok költözni Németországba jövőre,mert itt nincs jövőm. Elakarom adni a házat és a pénzből új életet kezdeni, anyámnak kifizetem a 2 kilót és viszlát. Ő azt akarja,hogy vegyek neki egy lakást majd a pénzből..ebből az lenne,hogy visszafogadja a csávót és megint kihasználja az én lakásomban. Anyám egy igazi k... lett miután dobta a pasija, de nem részletezem.Nem elég hogy a rendőrségen töltöttem 2 évem felét, de még utálnak is, tiszta gáz..szégyen az anyám. El akarok menni innen örökre és vissza se nézni, ha nem veszik neki lakást visszakövetelheti?Mert hogy engem nem érdekel,hogy hol fog lakni. Én szó nélkül lelépek az tuti.
2012. okt. 10. 21:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
Add el a lakást, anyádnak ne fizess ki SEMMIT, ő a te anyád, neki kellett volna rólad gondoskodni..... Ha ilyen hát semmi segítséget nem érdemel tőled. Fogd a pénzedet, menj el ebból a sz.r országból és vissza se nézz többé :)
2012. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!