Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3éve van barátom. A családja...

3éve van barátom. A családja kihasználja, ugráltatja, anyagilag lehúzza. Már ő is érzi de nem tesz semmit. Állandóan őket bújja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ne higgyétek, hogy 1 rossz lány vagyok aki csak a pasira pályázik.Engem kurváztak le, aki a fiúkkal volt először együtt.Nagyon fura család.Az anyja úgy érzi hogy mindenki őt segítse de ő a fiáért szinte nem tesz semmit.Nekem nagyon jó a családom, higgyétek el látom a különbséget.Fáj hogy elmondják mindennek.Ha valamit nem tesz meg addig zsarolják míg nem tesz eleget.
2008. máj. 19. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod ennek ellenére kitart a családja mellett, nincs mit tenni sajnos. Nálunk is óriási a különbség a párom meg az én szüleim között, de szerencsére a párom észrevette, hogy ami nálunk folyik, az a normális. Csak előtte ugye nemigen látott bele igazán más családok életébe, hogy igazán el tudja dönteni, mi a "normális". Azt meg, hogy téged bántsanak, főleg ok nélkül, egy pillanatig se tűrd el, hisz nincs hozzá joguk. Igazából a barátodnak kéne megvédenie. Egyszer kéne, hogy beszóljanak valami durvát, többet be nem tenném a lábamat. Nálunk így is van, de ez nem azt jelenti, hogy a párom ne mehetne haza amikor csak akar. (bár már nem akar, de ez egy másik történet)
2008. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát én nagyon sajnállak,de jobb tanácsot nem lehet adni,mint menekülj jó messzire tőlük.Ha ennek a fiúnak te fontos lennél,akkor nem hagyná hogy a családja így viselkedjen veletek.Akkor fellépne határozottan,és saját külön életet élne veled,amibe semmi beleszólása a családjának.

Szerintem,ha úgy látod,van közös jövőre esélyetek,költözzetek jó messzire tőlük.

És tisztázzátok le,hogy mindenki a maga életét éli,és nem avatkozik a másikéba.Ha a fiud erre nem hajlandó,akkor MENEKÜLJ!!!!!


Sok szerencsét,üdv

2008. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok.Én is először próbáltam tenni valamit, de most már rájöttem, hogy nem lehet.De hidd el, nem tart majd örökké.Nálunk is kihasználják, és erre már későn ébredt rá a párom(és már ő sem tehet semmit,kivéve, hogy kerüli a helyzeteket).Talán akkor kellene erről beszélnetek, amikor nem is számít rá, talán kevesebb az indulat, és meg tudod győzni érvekkel.Neked is, és neki is csak egy életetek van, és azt nektek kell élni.Remélem segítettem egy kicsit.És kitartás!
2008. máj. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ti már együtt laktok? mi még sajnois nem.A barátom alig várja hogy elmehessen onnan. hozzánk nem akar költözni ugyhogy még várnunk kell.Te mit csináltál?Hagytad?
2008. jún. 1. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Menekülj!
2017. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!