Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szoktatok sírni? Ha...

Férfiak! Szoktatok sírni? Ha igen akkor milyen szituációban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Szoktam

Általában ugyanolyan dolgoknál mint egy Nő, csak ez nem hiszti, hanem bánat és kesergés

20/F

2012. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Mozi filmen, ha meghal a szimpatikus főhős szerelme.

Utálom, ha ilyenkor rámnéz a csajom. Más emberek nem érdekelnek.

26F

2012. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Édesek vagytok. :) Nem csípem azt amikor egy férfi azért nem sír mert férfi és neki nem lehet. Mindenkinek joga van kimutatni az érzelmeit.
2012. okt. 12. 16:34
 4/17 nagylzs ***** válasza:
100%
Régen sokat sírtam. Mostanra eléggé stabil lett az érzelmi életem, ezért nem jellemző hogy sírnom kellene. Szomorú, vagy nagyon érzelmes filmeken most is szoktam. De valós dolgokon nem. Ennek főleg az az oka hogy nem kerülök ilyen helyzetekbe. 35/F
2012. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Szoktam.


Olyankor, mikor eszembejut a Barátnőm és/vagy az Édesanyám, mert mindketten meghaltak.

2012. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom.. :(((((
2012. okt. 12. 16:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legnagyobb bűn, amit egy szűlő elkövethet a fiúgyereke ellen, az az, ha beléneveli, hogy a fiúk katonák, és nem sírnak!

A sírás nem pusztán hiszti, vagy gyengeség. A könnyel rengeteg streszhormon ürül ki a szervezetből. Nem véletlen, hogy a sírás után megkönnyebbülünk.

(Ugyanez a jelenség, ha valaki örömében sír. Az is egyfajta stressz, csak pozitív.)


A férfiakra azért jellemzőbb a szívroham, mert évekig visszafojtják a sírást, ezzel nő bennük a stressz. Ez bizonyított tény.


Szóval fiúk, férfiak, tessék sírni, ha jól esik. :)

2012. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, szintén a meghalt szülők miatt...

17/F

2012. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami miatt elszakad a cérna akkor simán.
2012. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakran szoktam sajnos többször, könnyebben is mint egy lány, ez elég ciki.

De épp ma láttam a Bear Grylls-nek a Mount Everest átrepüléséről szóló filmjét, és még őt is elragadták az érzelmek mikor a családjára gondolt.

2012. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!