Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok, mit tettetek volna...

Leírnátok, mit tettetek volna a férj helyében az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés

Kiderül, hogy a felesége babát vár (hamarabb, mint eredetileg tervezték). A nő azonnal abbahagyja a dohányzást, és ettől, illetve a terhesség tényétől képes apróságokon nagyon felhúzni magát.

Egy alkalommal a férjével veszekedtek, amikor is az asszony hozzávágta az éppen a kezében levő poharat. A pohár összetört, megvágta a férj lábát.

Kíváncsi vagyok, másokból mit váltana ki ez, aztán leírom a folytatást.

Köszi előre is a NORMÁLIS (!) válaszokat.



2012. okt. 11. 12:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok. A férfi helyében csendben távoznék. Egyetlen pofon, egyetlen szó, se fáj annyira mint a csendes közöny.
2012. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%
Én terhesen- a hormonoknak köszönhetően- egy veszekedés alkalmával az éppen pucolt gombát vágtam a férjemhez. felállt és kiment sétálni.
2012. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nő vagyok.Én is csak kimentem volna.A közöny tényleg jobban fáj mindennél.
2012. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%
Ha a nő észbe kap és azonnal rájön, hogy mit tett és egyből visszavált normális emberbe majd ellátja a sebet bocsánatot kérve akkor talán! lenne egy nagy beszélgetés. Ha nem, hanem csak les elégedetten akkor jól írta az első, megspékelve azért egy mondattal: ezt soha nem gondoltam volna rólad, végignézni rajta mint egy idegenen és kimenni/elmenni órákra. Ettől agybajt kapna és rájönne, ha nem akkor üdvözölném az egyedülálló anyák soraiban. Egy szar, nyomorék szokás abbahagyása sem kifogás a társunk fizikailag való bántalmazására.
2012. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
14%
Pofánvertem volna.
2012. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
35%
A gomba nem azonos egy törött pohárral,nem is értem hogy hozhatod össze vele. Azt ha a legerősebben odavágod se érzi meg ,de egy poharat....
2012. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Girl.ke válasza:
79%
én egyzser a barátomat hozzátoltam a szekrénysornak, aminek a tetején borosüvegek voltak. Egy ráesett a fejére és kettétört. Nem szólt semmit. Hozott egy felmosót és kukába dobta a szilánkokat, amíg én sajnálkoztam, hogy ne haragudjon. Semmit sem szólt. rám sem nézett. Leültem az ágyra. 1 óra múlva ő jött oda hozzám hogy ne veszekedjünk soha többet és átölelt.
2012. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
55%

Elmegyógyintézetbe záratnám és felé sem néznék...

Na jó, komolyan? Biztos a legjobb a csendben elvonulás, viszont a felé sem néznék maradna.

A társadalom annyira elítéli, ha egy férfi megüt egy nőt. A nő tehet ilyet? Erre nem mentség sem a terhesség, sem a dohányzás abbahagyása.

Lehet valaki ideges, akkor ordítozzon vagy vágja földhöz a poharat, de az emberhez, akinek épp a gyermekét várom, nem!

Ha majd éjjel-nappal sír a gyerek, akkor mit fog csinálni? Bele sem merek gondolni...aki ennyire nem tudja kontrollálni magát...

2012. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ha a nejem felhúzza magát, leballagok a pincébe a barátnőmhöz /a nejem hívja így a számítógépet/:)) Majd, ha megnyugszik, megbeszéljük, mi a probléma, mi a teendő. Bár, 30 év alatt, tetlegesség nem fordult elő, sem veszekedés. Igaz ő néha szeretne, de már letett róla.:))Mivel egyedül nehéz veszekedni, én meg nem vagyok hajlandó.
2012. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
86%

Én nem húznám fel az asszonyt, hanem elmennék szó nélkül otthonról minimum 2-3 órára.

Utána hazamennék és igyekeznék nem duzzogni.

Elvégre a baba az első.

2012. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!