Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom bátyja iszonyatosan...

A párom bátyja iszonyatosan viselkedik velem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nálunk lakom lassan egy éve, így alakul...kb 2 héttel ezelőttig minden rendben volt, aztán elkezdett velem úgy viselkedni,mint a kutyával.

Az apjuk nem lakik velük, a párommal és két bátyjával lakunk egy nagy lakásban.

Rezsi megosztva, fizetek természetesen,nem ingyen lakom. házimunkát is végzek,de azt vaalom azért mindennek ellenére, hogy nem rabszolga vagyok,ezt is meg kell osztani.

Sérteget, minden apróságot felnagyít és cinikusan enyhén szólva leb@sz.

Azzal is traktál,hogy nem dolgozunk.Iskolába járunk, felsőoktatás,olyan órarenddel,hogy minden nap 8tól 4ig bent vagyunk,így még diákmunkát is nehéz találni sajnos. Így félig diákhitelből,félig gyerektartásból élek.

De van mindenre pénz,ami a közösbe kell,tehát ezzel sem lehet probléma.

Nincs élete.30 éves,besavanyodva fekszik otthon miután hazaér a munkából,füvezik...

nagyon rosszul esik,mert nem akarom,hogy ne szeressen....de ez így kiborító.


Mit tehetnék?:(


2012. okt. 12. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Költözzek el a pároddal!
2012. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, hát nem szeret...kész.
2012. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem vagyok híve annak h másokkal költözzön össze egy pár.
2012. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szándékunkban áll elköltözni,de csak jövő hónapban tudunk majd albérletbe menni.

eddig semmi baj nem volt.

szinte mondhatom,hogy vidámságot hoztam a családba,amiben így nőtt fel 4 fiútestvér.

csak most ilyen.

2012. okt. 12. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezted már, hogy mi a farnc baja van? Az ilyen senki alakokat porba aláznám verbálisan amúgy, azt érdemli. Rajtad vezeti le szerintem, hogy ekkora csődtömeg.
2012. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!