Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak párommal? 40...

Mit csináljak párommal? 40 évesen úgy viselkedik, mint egy tinédzser.

Figyelt kérdés
Én 25 éves vagyok,két éve élünk együtt.Az utóbbi fél évben hirtelen nagyon fontos lett neki,hogy minden héten bulizni menjen a fiatalabb haverjaival és talaj részegre igya magát.Mindig is tetszett,hogy fiatalos,de szerintem ez már túlzás.Ti mit gondoltok?Valaki volt már ilyen helyzetben?Ha igen,hogy alakult?A normális válaszokat előre is köszönöm
2012. aug. 19. 23:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

először is szögezzük le h az sem normális h a párod 15 évvel idősebb.azért ilyen mert fiatalon nem élte ki magát és ezt most próbálja bepótolni(gondolom)

fiatal srác vagy,miért nem 1 korodbelivel jöttél össze,ha ne vagyok túl indiszkrét?

2012. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
első honnan veszed hogy ő a férfi?
2012. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
"fiatal srác vagy"? -írja az elsö ....szerintem a lány a kérdezö,nem? És te miért nem mégy vele bulizni,és kéred meg szépen hogy kulturáltan szórakozzon,és ne igya le magát? menj vele,és vigyázz rá....szerintem. :-)
2012. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.Nem vonz a saját korosztályom.18 éves koromtól egyedül tartom el magam,dolgozom.Lehet pont ezért vagyok komolyabb felfogású a korosztályomhoz képest.És sajnos nem igazán érzem jól magam 25 évesek között.
2012. aug. 20. 00:10
 5/21 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: Többször mentünk együtt,de nem igazán élveztem a dolgot :/ Általában olyankor nem tudja,hol a határ az ivászatban,én meg csak felidegesítem magam rajta.
2012. aug. 20. 00:17
 6/21 anonim ***** válasza:
12%
ne csinálj vele semmit,ha szereted szeresd így ha meg nem tetszik a rendszer akkor lépj tovább.Esetleg te is menj szórakozni és kikapcsolódni hogy kiereszd a gőzt mert így be fogsz kettyósodni...nekem apum ilyen hogy 40elmúlt és minden héten buli buli piálás és gyakran eljárunk együtt is.
2012. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

Lehet hogy szakitani kéne.

Neki kapuzárási pánikja van újra akkarja élni a fiatal korát, fiatal barátnő, bulizás...

Abba az élet szakaszban van hogy elege van a komolyságból élvezni akkarja az életet,

te pedig épp most venéd komolyan a dolgokat, de ő a viselkedése alapján nem lesz ebben partner.

2012. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Ott lehet hagyni ha nem tetszik. Mást te ne akarj megváltoztatni. Te magad sem lehetsz a tökély.
2012. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
#7-es már fiatal barátnőket is látni vél, holott erről szó sem volt.
2012. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Ő egy tinédzserkorban megrekedt "srác". Nem képes felnőni és a korának megfelelően viselkedni. Jól mutatja ezt az is, hogy veled van, aki jóval fiatalabb nála. Gondolom, már öregnek számítasz, cserkészi be a frissebb húst.
2012. aug. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!