Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszafejlődik a férjem?...

Visszafejlődik a férjem? Olyan mintha két gyerekem lenne.

Figyelt kérdés

1 hete itthon van és abból áll a napja, hogy felkel, leül mesét nézni, kéri a meleg tejet vagy kakaót és utána alig lehet elrángatni a tv elől pedig dolga lenne itthon. Utána egész nap játszik a 2 éves fiunkkal. Mielőtt félreértenétek, örülök hogy foglalkozik vele. Ahogy elnézem sokkal jobban belemerül a játékba mint a gyerek :D

Folyton vitatkozik velem hülyesègeken, aztán hozzám bújik. Az alvás sem olyan mint eddig volt. Miért csinálja ezt?



2012. okt. 13. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ezt váltja ki a gyerek :) Olyan aranyosak amikor együtt játszanak olyan jó érzés azt látni :) Inkább ez mintsem hogy egész nap a kocsmában üljön...
2012. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Lehet kellett neki a kikapcsolódás, és így éli ki :) Nekem is gyereklelkem van és én is jól érzem magam mesét nézve. DE ha van dolga azért azt csinálja meg :) Aztán úgy pihen ahogy akar.
2012. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

:DD

Bocs, de ezt olvasva nagyon vicces, és aranyos.:)


Ha 1 hete szabin van, akkor én ebből nem csinálnék gondod, de ha tartós marad az állapot, akkor beszélnék a fejével.

2012. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

1 hét még nem tragédia, viszont, ha huzamosabb ideig éli bele magát a szerepbe, akkor beszélj vele. Így leírva tényleg aranyos, és nagyon cuki tud lenni, mikor lemennek gyerek szintre, bár ennyi idő után lehet engem is idegesítene egy kicsit a dolog. Attól hogy gyerek van, még nem áll meg az élet, a dolgokat el kell intézni.

Ezt azért próbáld meg tudatosítani benne.

2012. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért van állandóan otthon.Ha szabin van, akkor átmeneti, így pihen, nincs vele gond.Ha viszont nincs munkája, és azért van otthon, akkor már beszélni kell vele, mert sokáig így nem mehet a dolog.
2012. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!