Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a nejetek...

Ti mit szólnátok, ha a nejetek egy fiatalkori szerelmét, exét kérné meg hogy legyen a gyermeketek keresztapja?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 19:42
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
50%
Ha amúgy jó viszonyban vannak, akkor miért nem? Tudok ilyen esetről, amikor konkrétan a volt férj lett a második házasságból született gyermek keresztapja. :) Kívülállók kicsit csodálkoznak rajta, de nagyon jó kapcsolatban vannak. :)
2012. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
66%
Ajánld fel neki hogy te már eldontotted hogy a volt barátnod lessz a keresztanya!!!!! na ezt neki!!!!
2012. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom rendezett, normális, baráti a viszonyuk. Máskülönben nem kérné fel. Ha rendes, jó fej, korrekt a pali, miért ne?
2012. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
68%
En nem egyeznék bele.
2012. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
70%

"Kívülállók kicsit csodálkoznak rajta, de nagyon jó kapcsolatban vannak"


És ki a tököm akarja hogy jó kapcsolatban legyenek? Ez egy cél az életben hogy akivel kavartam az mind körülöttem lebzseljen életem végéig?

Nem is értem ezt a hozzáállást... megmondanám hogy nem, válasszon mást, már az is fura lenne hogy épp ő a kiválasztott.


Nincsenek barátnői a nejednek csak pasik lebzselnek ott? Nekem már ez is fura lenne.

2012. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
57%
én kiborulnék. mondjuk azon is hogy barátok. miért nem lehet az exekkel maximum kedves, távoli ismerős státuszban maradni? mi a francnak kell közeli barátságot ápolni? nekem ez meredek.
2012. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 horadric válasza:
38%

Érthető az előttem szólók ellenérzése is, de gondoljunk bele:

- a nejednek ő azért exe, mert nem működött, igaz? Tehát nem tekinti potenciális partnernek! TE vagy a férje, partnere.

Ha meg akar csalni, mással is megteheti, nem vele fog hidd el.

Lazíts...

2012. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
61%

red4me, én például a te gondolkodásodat nem értem.

Miért baj, ha egy nőnek férfi barátai is vannak?

2012. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

7, ja, ez az, szakítottak. én ha szakítok valakivel nem azért teszem mert életem hátralévő részében szeretném a társaságát élvezni. úgyhogy ez mindenképpen érthetetlen.


8, ki mondta, hogy nem lehet férfi barát? egy ex nagyon nem ez a kategória

2012. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
42%

Simán beférhet egy régi szerető a barát, haver körbe, ha az adott tényezők ezt lehetővé teszik.

Csak a hülye melegítené fel a töltött káposztát, ha van egy jó kapcsolata - ha esetleg ez az aggály oka.

Mellesleg ugyanolyan esély van összejönni szexuálisan az ex barátoddal, mint más férfival. Aki szereti a párját és hűséges, annak például ez az esély nulla.

2012. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!