Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki vagyok teljesen! Nem tudok...

Ki vagyok teljesen! Nem tudok haza költözni mert, félek hogy velem is ki kezd a nevelő apám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal élek,de már nem bírom elviselni őt,millió beszélgetés után sem.A nevelő apámhoz nem tudok menni,mert eddig minden testvéremmel,rokonnal,barátnővel ki kezdett!Nagyon félek tőle.Sokszor ölelget,közben a keze lecsúszik a fenekemre pedig 19 éves vagyok,nézegeti a mellem,ha olyan felső van rajtam,már öltözni sem merek tőle!Galériám van csak!Anyám vidéken van alkoholista oda nem tudok menni. Dolgozni csak néha tudok,mert most vagyok gyakorlaton,így albérletbe nem tudok menni.Nem bírok már a barátommal lenni,de haza sem merek menni.Nagyon rossz lelkileg ez teljesen megölt.Mit csináljak?Rejtsem el magam?':(':(
2012. okt. 13. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazabol a kerdesedben a valasz is benne van, mert minden lehetoseget ki is zartal vmiert. Szal nem igazan tudom milyen tanacsot adhatna igy barki.

Egyebkent mivan az edesapaddal? Egyedul rola nem mondtal semmit?!

2012. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Meddig tart még a gyakorlat? Nagyszülőkhöz nem tudsz menni? Vagy próbálj addig a barátoddal lenni még nem találsz mást akivel összejöhetnél.
2012. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátok? Én sem állok túl jól anyagilag, de ha az egyik barátom ilyen helyzetbe kerülne, én befogadnám.
2012. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Apukám meg halt:( 1 barátnőm van neki is galériája van,nem tudok oda menni.
2012. okt. 13. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
kollégium?
2012. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!