Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok a barátom 20 ezért az elsö randinkra nevelö apukám nem akart elengedni ezért azt mondta neki hogy a rendes apám. Dee végülis most járunk és nagyon szeretem de hogy mondjam el hogy nem az igazi apám és hogy én is hazudtam neki?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mond meg nyugodtan.Hogy nem engedte volna az egészet.

Megfogja érteni

2012. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem, hogy miért kellett eddig titkolni?
2012. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem a kérdést..."az elsö randinkra nevelö apukám nem akart elengedni ezért azt mondta neki hogy a rendes apám"


ez hogyan függ össze? vagy csak én vagyok nagyon fáradt? o.O


amúgy meg szerintem is megérti hogy hazudtál neki....márha kiderülnek az indokok előtte....mert én most megelőlegeztem magamban egy jó magyarázatot a mostani helyett

2012. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hármas. Tényleg ha fáradt vagy feküdj le. Majd én elmondom neki.

Miért kellett elmondani az első randit?

Apád vagy nevelő apád ráér megtudni, hogy van egy srác.

Az első randi amúgy sem esküvő. Ott nem történik semmi, csak jópofáskodás és ismerkedés. Aztán mondhatod apucinak, hogy milyen jópofa srácot ismertem meg. Hazudni viszont csúnya dolog. Mindig utolérnek. Ráadásul olyan dologban aminek semmi értelme. Nincs értelme.

2012. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én sem értem mi értelme annak a mondatnak..bocsi valaki elmagyarázná?
2012. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tehát az a lényeg, hogy a nevelőapád azt mondta, hogy ő az igazi apád, és te sem cáfoltad ezt meg? Nem kell erről magyarázkodnod, hiszen attól, hogy ő a nevelőapád, még lehet az igazi, rendes apád. A régi rendetlen volt, mert nem ő nevel :)
2012. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!