Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt valami nagy balhé lesz...

Itt valami nagy balhé lesz napokon belül, hogy előzzem meg? Apám iszik, öcsém azt hiszem drogozik és folyamatosan csesztetik egymást és anyánkat. Engem nem mernek, és közel állok hozzá, hogy elverem mindkettőt nevelő célzattal.

Figyelt kérdés
Így nem lehet élni és elsősorban anyánkat sajnálom, aki amúgyis beteg és nem mer egyik "férfinek" sem ellent mondani.
2010. nov. 1. 13:54
 1/5 anonim válasza:
100%
Létezik egy olyan önsegitö program, aminek neve alanon vagyis anonim alkoholisták hozzátartozoi. nagyon sok tanáccsal tudnak szolgálni. Azt javaslom keresd fel a lgközelebbi ilyen csoportot. Sok szerencsét, és kitartást!!!
2010. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A nevelő célzatú verés sezrintem csak nagyobb balhét szít. Nem igen tudsz ilyen helyzetben mit tenni.

Elvonóra lenne szükségük, de hát ugye az sem egyszerű, ha ők nem akarnak menni.

Beszélni nem tudsz velük esetleg egy józan(abb) pillanatban.

Hány éves vagy amúgy?

2010. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok.
2010. nov. 1. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyudat összepakolod, és leléptek, ha nem akarnak változtatni. De semmi esetre se verd meg őket, mert mire észreveszed magad, már te ülsz a börtönben. Nem éri meg. Egyszer nincsenek otthon, szerzel albérletet, anyádat a csomagok mellé csomagolod, és mentek valahová. HA nem akarnak változni (és sejtem, hogy nem akarnak)
2010. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak kicsit verd el őket. az tutira használna. anyukád meg költözzön hozzád. Igaz én még csak 15 éves vagyok, de ha apám csak egyszer is bántani merné anyámat nem érdekelne a következmény, kidobnám az erkélyről és elvágnám a torkát, annyi szent.
2011. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!