Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után vittétek haza...

Mennyi idő után vittétek haza a párotokat a szüleiteknek bemutatni?

Figyelt kérdés

én külföldön élek, a párom is külföldi. Régebben ha volt barátom mindig pár héten belül bemutattam, csak szimplán jött hozzánk és kész nem volt semmi hercehurca. De h őt h mutatom be az már egyértelműen nagyobb felhajtás lesz hisz végre hazamegyek, meg akkor már több napra, meg akkor már az országból is lásson valamennyit. Szóval ezt sokkal komolyabbnak érzem, mint mikor azelőtt hazavittem egy barátomat egy vacsorára. Ezt mennyi idő után ideális? Tudom h nekem kell éreznem csak érdekel a véleményetek

22N


2012. okt. 14. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Te is írtad: ezt sokkal komolyabbnak érzed.


Szerintem még fél év járás után mutasd be. Ez nem egy tiniszerelem, aminek 2 hét múlva vége, mert a másiknak jobban tetszik a suli új csaja. :))) Fél év után okés a dolog, addig nem nagyon (:

2012. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a külföldi páromat 3 hónap után mutattam be otthon, amikor már biztos voltam benne, hogy komolyan gondoljuk a kapcsolatot.
2012. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 11 hónap után fogom bemutatni a páromat, (külföldön vagyunk, külföldi), csak mert addig nem volt időm hazamenni (:
2012. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!