Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha a 19...

Mit szólnátok hozzá, ha a 19 éves lányotok egy 49éves férfival állítana haza?

Figyelt kérdés

A férfivel semmi gond nincs, rendes, okos, ember, jó egzisztenciával, csak épp ott a 30 év korkülönbség. A férfi lánya több, mint 5 évvel idősebb a barátnőnél, és a kislány apjánál is idősebb néhány évvel az ujdonsült 'pasi'

Elfogadnátok?


2012. okt. 7. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
58%
Kitépném az összes haját!Már a pasinak.Egyáltalán nem fogadnám el,találja meg a korosztályát ne fiatal csitrire spekuláljon.
2012. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
30%
apakomplexusa van,ha még otthon lakik,akkor elküldeném otthonról,ha még tőlem is öregebb lenne a palija
2012. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
75%

Megmondanám a lányomnak, hogy a pasi ide be nem teszi a lábát, a nevét sem akarom tudni. Nem hiszem, hogy bármiféle enyhe pedofil jelleggel rendelkező pasast be kellene fogadni, aki ráadásul annyira "okos", hogy képtelen a saját korosztályában párt találni magának, ami csupán annyit bizonyít, hogy tökéletesen INKOMPETENS, vagy kifejezetten a fiatalabbakra hajt, ami pedig gusztustalan.

Ha nekem valaki megmagyarázza, hogy miért normális az, hogy egy 50 éves, elvált, egykor családos, jómódú ember miért kezd nála 2x fiatalabb, nem egészen felnőtt, élettapasztalat hiányában lévő kislánnyal, hát én eldobom az agyam. Ugyanis ez NEM normális.

2012. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
24%

Én is hasonló véleményen vagyok mint az első válaszoló.

Úgy megcsapnám a lányt,hogy a mentő vinné el,aztán majd észhez térne.

2012. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
43%
Kivinném a csókát az Erzsébet hídra és a lábánál fogva addig lógatnám a Duna felett mig be nem látja ez a lány nem az ő partnere.
2012. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem visszataszító. Az én szüleim biztosan hanyattvágnák magukat (és nem a boldogságtól), főként, hogy ők 44 illetve 45 évesek. Apukámnál idősebb pasi? Undorító.

Egy ilyen szituációban szerintem már olyan szinten jelen van a generációs különbség, hogy az nem kiküszöbölhető probléma.

2012. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
59%
Semmit, mert úgy gondolom a lány és a pasi dolga. 19 éves, felnőtt lány, azzal jár akivel akar. Ha meg csak arra kell a pasinak, az sem az én dolgom lenne. Komolyan nem értem mi itt a probléma, egyes embereknek komoly gondjaik lehetnek ha ennyin fennakadnának. :D
2012. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
67%
Úristen de sok agresszív ember van.. Szerintem se túl szerencsés az ügy, de van egy olyan jelenség is, hogy KOMMUNIKÁCIÓ, tudjátok... Mármint beszélgetés meg ilyenek. (A hajtépés meg Dunába lökés is a kommunikáció egy formája, de csak ha nagyon tágan értelmezzük.)
2012. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon nem örülnék,és megpróbálnám a lányomat észhez téríteni valahogy.. félteném is :-/

Mivel már nagykorú,csak nem zárhatom be a lakásba..

A férfit lehetne hoyg meglátogatná néhány nem túl modoros ismerősöm,nem bájcsevegés céljából..

2012. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
80%

Már nem azért,de biztos,hogy csak a pasi hibás ilyen helyzetben???

Számtalan példa van arra,hogy pont az ilyen 19-20 éves lányok robbantanak szét családokat.

Tudom itt konkrétan nem így tötént az eset,de egy kapcsolathoz mint tudjuk két ember kell.

2012. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!