Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérem az unokatesómat...

Ha megkérem az unokatesómat hogy hozzon össze valakivel, az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Az unokatesómmal (lány) haverok, tudtam hogy ismerik egymást, de nem tudtam hogy néha összejárnak (nincs közöttük semmi amúgy). Szóval nekem tetszik az a srác, ismerjük egymást, de régóta nem találkoztam már vele, és nekem ő mindig egy "de jó lenne" kategória volt. Mit gondoltok arról hogy ha megkérem az unokatesómat hogy ügyeskedjen valamit? Vagy hagyjam ha nem lett belőle semmi régen, hiába ismertük egymást?
2012. okt. 15. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mindenképp próbáld meg, nem veszíthetsz vele semmit. Egy statisztika kimutatta hogy a legtöbb kapcsolat ismerősökön keresztül szövődik.
2012. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
"néha összejárnak"? Dugni?
2012. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
előző, neked miért fura az, hogy fiúk-lányok vegyesen összejárnak? nekem is mindg voltak fiúhaverjaiam.
2012. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Bár nem tudom milyen viszonyban vagytok, de ha csak felületes rokoni viszony, akkor sincs semmi furcsa abban, hogy tetszik egy srác, és ezt azért osztod meg vele, mert az ő haverja.

Egyébként ha idegenkedsz a "légyszi hozz össze vele" jellegű kéréstől, mert túl direkt, ezt másképp is lekommunikálhatod. Egyszerűen csak elmondod, hogy bejön az a srác, és tökjó lenne közös programokat csinálni, hogy legyen alkalmad jobban megismerni. Ez ugyanazt jelenti, mégsem lesz olyan direkt módon ráerőltetve a kerítőnő-szerep.

2012. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!