Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszabb ember lettem attól,...

Rosszabb ember lettem attól, hogy kimondtam az igazat?

Figyelt kérdés

Az elmúlt héten több komoly vitám volt, többek közt az anyámmal és az egyik nagynénémmel, aki mintha a második anyám lenne.

A problémám oka a következő. Sosem voltam sikeres a lányok körében és ez állandó jelleggel és egyre erősebben frusztrál.A két említett nőrokon szemében én vagyok a mintaférfi, aki minden feleség álma.

Ehhez képest most én megmondtam az igazat, hogy eszem ágában sincs még házasodni és ez jó darabig így is marad, sőt, az sem biztos, hogy valaha sor kerül rá. A kiváltó ok az volt, hogy megkérdezték tőlem, hogy nem-e gondolkodom azon, hogy megnősüljek. pedig most senkim sincs, sőt öt éve senki. És persze érzékeltették velem (bár inkább a nagynéném, anyám jobbára csak asszisztált neki), hogy milyen remek férfi vagyok, mert nem hajkurászom a szoknyákat, mint mások. Ekkor kirobbant belőlem minden keserűség és elmondtam, hogy mindez csak azért van, mert én nem tehetem meg azt, amit mások.

Szabályosan derült égből villámcsapás volt, mivel eddig engem nem úgy ismertek, mint aki olyan.

Ráadásul dühömben még az is kicsúszott a számon, hogy volt olyan, hogy fizettem azért, hogy megtörténjen. dehát, ha egyszer évekig nincs senki kilátásban sem és alkalmit sem tudok összehozni...-ez volt az érvem, de már késő volt. Az anyám még csak hagyján, de a nagynéném ki van borulva.Megbékél majd idővel, hogy "én is csak egy mocskos férfi vagyok, csak balfékebb kiadásban" vagy tartósan így marad a helyzet?

Nagyon szeretem, de nem akartam tovább hallgatni.



2012. okt. 16. 21:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Kiálltál magad mellett, ez így rendben. Mindenkinek nem kell és nem is tudsz megfelelni hidd el. Ők egy kicsit duzzognak még, aztán majd elfelejtik...tudod minden csoda 3 napig tart. ;)
2012. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
79%

Nyugi, ami a szíveden a szádon! Nem kell senkire sem tekintettel lenni, mindenkinek meg kell mondani a szemébe amit gondolsz... No para! :D Amúgy én magánéletről senkinek nem mondok semmit, mert senkinek semmi köze hozzá szerintem.

Érezni fogod, ha szükséged lesz valakire, senkinek sem kell megfelelned magadon kívül. Légy önmagad! :D

2012. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 AB.ka ***** válasza:
63%

A hivatásosakat megvetik, valaki azt is, aki fizet nekik. De egy férfinél még ez is inkább dicsőség, mint szégyen.

Most talán majd leszállnak rólad!

A "rendes" csajok, akik tartós kapcsolatra vágynak, nem bírják a szoknyapecéreket. De azt sem, aki nem kezdeményez! Miért nem vagy népszerű? Változtass!

2012. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Inkább add ki magadból, mint hogy magadba tarst! A te életed, neked kell eldönteni, hogy mit hogyan szeretnél ezt jobb ha ők is megértik. Egyébként szeretnél valakit, vágy rá és nem megy vagy egyáltalán nem szeretnél párt?


20/L

2012. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azt hittem, sokkal negatívabban láttok majd engem. Ez kellemes meglepetés.

Igen, megtettem néhány alkalommal, de igényes és intelligens nők voltak. Mindegyiküknek volt normális munkahelye korábban, ezt onnan tudom, hogy nemcsak az történt meg, hanem beszélgettünk is.

Hogyan lehet változtatni? Velem nem a külsőm a baj, hanem ahogyan beszélgetek és bánok az emberekkel, szóval a kommunikáció. Sokszor vagyok pl. feszült és görcsös, illetve nem tudom néha, hogy mikor vagyok sok más embernek.

Ezeket hallottam mástól.

2012. okt. 16. 21:36
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Két ostoba liba (már ne haragudj), azt hiszik, te vagy az álomférfi azért, mert évek óta nincsen nőd? Totálisan fals elképzeléseik vannak a világról, képzelem, milyen idegesítő lehetett hallgatni őket. Jól tetted, hogy felhívtad a figyelmüket a valóságra.
2012. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Jesszus, nekem úgy hangzik, mintha a kedves rokonaid ki akarnának herélni. "Jól vagy így, nem kell csajozni, hajtsd igába a fejed", stb. Az nagyon pozitív, hogy nem a helyi diszkó vécéjében döngeted meg a részeg csajokat, de ez az állandó tutujgatás nekem is az agyamra menne. Az meg, hogy elmentél hivatásosokhoz... mi van abban? Több férfi jár, mint ahányan bevallják.


Az sosem baj, hogyha kiállsz magadért és szóvá teszed, ami zavar, mert nem hagyod magad "elnyomni". Ne tervezzék már meg az életed.

2012. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

21.34

Nagyon későn lett barátnőm és nem sok volt, összesen kettő.

Már évek óta senki. Szeretnék persze, de ha csak alkalmi jönne össze most, még annak is nagyon örülnék. Szeretnék, csak nem tudok, ez az igazság.

2012. okt. 16. 21:49
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Nem szeretnék okoskodni de vannak ilyen főzős társkeresők. Ott szerintem mivel van valamilyen cselekvés könnyebb feloldódni. Ráadásul szerintem oda sok félénkebb ember is megy. Meg van egy hely Budapesten ahol idegenekkel lehet társasjátékozni. Ott is viszonylag könnyen fel lehet oldódni. Meg még egy tipp és tényleg abba hagyom, vannak önfejlesztő, személyiségkereső pszichológiai klubok ahol tudnának neked sok jó tanácsot adni.


20/L

2012. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Doktorrossz, sok nő gondolja úgy, hogy ha egy férfi nem él csajozós életet, akkor az egy szent. Itt a fórumon is gyakran találkozni ezzel a mentalitással, sok nő pl. agyondicsőíti azokat a férfiakat, akik nagyon ritkán élnek nemi életet.nem tudom, hogy miért.

Ők ketten emiatt azt hiszik, hogy én nem is szeretném. Én pedig úgy gondoltam, jobb tiszta vizet önteni a pohárba. Sokkal jobb, mintha később hallgatnám, hogy mekkora szemét vagyok.

2012. okt. 16. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!