Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik rossz családi állapotok...

Akik rossz családi állapotok közt nőttek fel, van az ilyen szervezetekről valami tapasztalatuk? Segítenek valamit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szüleim állandó veszekedése és apám alkoholizmusa miatt nagyon gátlásos lettem, és szeretnék végre tenni valamit ez ellen, hogy normális életem legyen. Van valakinek bármi tapasztalata az ilyen csoportos "foglalkozásokról", mint például ez: [link] ? Nem igazán szeretek a figyelem középpontjában lenni, zavarban vagyok ha mások előtt kell beszélnem magamról. Jó ötlet lenne ide elmenni? 20L
2012. okt. 17. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene próbálnod. De egy jó pszichológus (nem pszichiáter!) is sokat segíthet.
2012. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!