Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek nyitni mások felé....

Korneliaahh kérdése:

Nem merek nyitni mások felé. Ezért egy barátnőt keresek aki segítene, megtanítana, hogyan nyíljak meg és akár a legjobb barátnőm is lenne. Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés
Budapesten lakok és nincsenek barátaim! Egyedül meg nem szeretek eljárni és agyon magányosnak érzem magam. Nem merek nyitni mások felé. Lehet a sok csalódás miatt. Tudom sokan mondták, hogy nyíljak meg de egy szerűen nem megy. Ezért egy barátnőt keresek aki segítene, megtanítana, hogyan nyíljak meg és akár a legjobb barátnőm is lenne.
2012. okt. 17. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyira béna ez a "barátnőt keresek" szöveg. Ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor a lúzer pasik próbálnak siránkozással hódítani hogy "jajj nem volt még barátnőm, járj már velem".


Ismerkedned neked kell, meg neked kell tenni ahhoz hogy megismerjenek, ne várd hogy csak úgy felajánlja valaki hogy "szia, legyünk legjobb barátnők", ez nem óvoda.


Bár jó lenne tudni hány éves vagy, mert az alapján lehet mondani neked bármit.


Nem kell ide "jajj nem tudok megnyílni" szöveg, csak ismerkedni, beszélgetni kell, találj ki valami társasági hobbit, könyvklubok, táncok, ilyesmik, amikkel meg tudsz ismerni másokat. Ha más nem, akkor neten ismerkedj.


Lényeg hogy ne a magányos vagyok, kell egy barát jöjjön le rólad, hanem az hogy te egy vidám ember vagy, és akkor sokkal szívesebben gyúlnek köréd az emberek is.

2012. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok szóval nem leszek a legjobb barátnőd! az hogy jaj nem tudok megnyílni, csak egy kifogás, amúgy is kit érdekel? Nem azzal kezdjük az ismerkedést hogy a legféltettebb titkainkat áruljuk el egymásnak, legyen szó bármilyen kapcsolat kezdetéről.


Kezdj el beszélgetni bárkivel is, ismerd meg, és ha látod hogy megbízható, vagy lehet rá számítani akkor meg fogsz tudni neki nyílni. Ha meg egy gyökér, akkor otthagyod.


Nem kell indok, meg ürügy hogy megszólítsál valakit. Elég csak annai hogy tudod magadban, hogy te szeretnéd megszólítani.

2012. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!