Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5 hónapnyi házasság után a...

5 hónapnyi házasság után a férj külföldre költözik. Miért?

Figyelt kérdés
Anyagilag jól állunk, de azt mondja szeretne világot látni, meg plusz pénzt szerezni. Itthon hagyott, 2 havonta jön haza. Vajon megunt? Ráadásul terhes is vagyok...
2012. okt. 17. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyzetbe vittem volna az asszonyt is gyerekestül :)


de sajnos ő nem én vagyok..

2012. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tud a gyerekről?

Nem ült le nagyon a kapcsolatotok az igen után?

Szerintem ne reménykedj sokban. Pár hónap és nem jön már haza, mert találni fog odakint valaki mást.

2012. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na, hát jól jártál. :S És mikor épp hazajött, akkor fogant a gyerek, vagy eleve a gyerek hírére érezte szükségét a külföldi felfedezőútjának?
2012. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert külföldön akar élni,és te is majd mész utánna,csak nem akar oda állítani az egész pereputtyal mint a cigányok...
2012. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát ha arról van szó, hogy nincs pénzetek és pénzt akar keresni a családalapításhoz, akkor jó, de ez a "világot látni" elég gázos, miközben te otthon ülsz terhesen... világot látnia veled együtt kellene.
2012. okt. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Világot látni meg kalandozni együtt kéne menni. Valamiért elvett téged most meg otthon hagyna egyedül ki tudja meddig, ő meg lehet csajozik, éli világát, mert számomra az "világot látni" szórakozást takar.

Az megint más, ha előre megy dolgozni és utána visz titeket, de nekem ez most inkább menekülésnek tűnik. Beszélgessetek el erről komolyabban.

2012. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!