Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktatnátok le édesany...

Hogyan szoktatnátok le édesanyátokat a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Én már nem tudok neki mit mondani. Próbáltam szépen, próbáltam csúnyán. Mondtam neki, hogy semmi mást nem kérek, sem születésnapra, semm karácsonyra, sem semmikor, csak azt, hogy szokjék le a dohányzásról. Nagyon régen cigizik, szerintem csak arra az időre rakta le, amíg terhes volt velem.


Biztosan nehéz lehet, bár n nem szívtam el soha 1 szálat sem. De például édesapámnak sikerült leszoknia.


Aggódom az egészségéért, de kifogytam az érvekből...


2012. okt. 18. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha ő nem akarja, fejre is állhatsz, nem fogja letenni.
2012. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a biorezonanciás meg hasonló kezeléseket próbálta már? Ha nem elutasító, "csak" nem tudja abbahagyni, akkor talán érdemes lenne adni ilyesminek egy esélyt.
2012. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja, úgysem fog leszokni. Ez egy drog. Ő pedig függő. A fejed tetején táncolhatsz, úgysem tudsz mit csinálni.
2012. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet...én 15 éve próbálkozom vele, de semmi nem használt. Kénytelen vagyok beletörődni, akármennyire is aggódom az egészségéért.
2012. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is megpróbáltam 10 éven keresztül, de nem sikerült. Csak akkor még nem tudtam, hogy nem is sikerülhet.

Anyukád függő, az pedig egy betegség, ha akarná akkor is csak szenvedés árán tudná letenni, de még nem is akarja, így pedig teljesen esélytelen.

2012. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja,akkor nem tudsz mit tenni.
2012. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Evilkiller válasza:
65%

Csak jóindulatból nem pontozom le az olyan hozzászólásokat, hogy függőség, meg nagy küszködések árán sikerülhet csak!


6 évig dohányoztam aktívan, aztán összejöttem párommal, aki mondta, hogy nagyon irritálja a füst!

Nem tiltotta meg, hogy dohányozzak, csak azt kérte, hogy ne előtte tegyem!

Én pedig azóta egyetlen szálat sem szívtam el!

Nem mondom, hogy nem kívántam meg, de nem kínzott a hiánya!


Jól jegyezze meg minden dohányos:

Leszokni csak az nem tud, aki nem akar! Aki mást mond, az hazudik! Nem másnak, hanem magának! Aki pedig úgy érzi, hogy nehéz számára a leszokás, azt tanácsolom, keressen rá okot! Egy jó indok, nagyon sokat segíthet!

2012. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Evilkiller, respect!
2012. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!