Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vissza akar menni...

Szerintetek vissza akar menni a volt férjéhez vagy miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, előtte vált el a férjétől. Eddig jól működött, de most megint együtt dolgoznak és úgy érzem, a férfi nem tud leszakadni róla. Már szinte mindennap felhívja, hogy ezt, meg azt meg kéne nézni, néha csak úgy beülnek kávézni, meg smseznek folyton. Megemlítettem a barátnőmnek, hogy szerintem nem kéne ennyire elmélyülni a kapcsolatban, de azt mondta, hogy semmi közöm hozzá és ne képzelődjek. Azért lett vége elvileg, mert nagy volt a korkülönbség (pasas 44, a párom 29) és a pasi egy bonyolult művész. De mióta megint egymásra találtak, napi szinten keresik egymást, este is titkolózik, ami szerintem nem fér bele a mi kapcsolatunkba. Fogalmam sincs, hogy mi zajlik kettőjük között és nem tudom, hogy tényleg túlreagálom-e. De a barátnőm furcsán viselkedik mostanában, nem figyel arra, amit mondok és mindig ingerült. Van okom aggódni, hogy vissza akar menni hozzá?
2012. okt. 18. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát pajti, komoly okod van aggódni.

Lehet, hogy akkor járnál jobban, ha visszamenne - ezen még nem gondolkoztál?

2012. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem nagy korkülönbség, tévedésben vagy. IGen, valószínűleg rájött hogy mégis őt akarja, ahogy elolvasom a sztorit...ahogy viselkedik, minden arra mutat szerintem.
2012. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Van!!!
2012. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2 év együttlét után semmi közöd hozzá? Huhh, ez kemény. Bocs, hogy ezt írom, de ezt fújhatod. :-(
2012. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
fogd magad és dobd a csajt mihamarabb. Méghogy nincs semmi közöd hozzá, hogy kivel smúzol 2 év együttlét után? hallatlan. komolyan nem értelek miért nem keresel mást magadnak, ő nyilván nem szeret.
2012. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szirintem ideje lelépned. sajnos ez a helyzet. ne várd meg amíg ténylegesen megcsal. Teljesen egyértelmű hogy nincs túl a pasason. Nekem is van egy volt barátom akivel szinte napi kapcsolatban vagyunk. De semmi titkosat nem csinálunk, a felesége is bármikor hallhatná amit beszélünk. nem smsezgetünk meg titkolózunk. Ha lenne olyan titka amit az aktuális barátomnak nem mondhatok el, mert megkér hogy ne terjesszem, akkor megmondanám hogy ne haragudjon de ez a másik titka, de semmi extrát nem takar. ennyi.


Akkor lennék ingerült ha féltékenykedne az új barátom és megjegyzéseket tenne és nem lenne képes elfogadni hogy a másikkal a barátság fennmaradt. De azt hiszem nálatok 2 év után nem erről van szó.

2012. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
dobd ki.
2012. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott eszembe, h esetleg nem szándékosan csinálja-e, mert így akar féltékennyé tenni ??

Csak mert ez annyira átlátszó viselkedés, tudnia kellene, h neked ez nem tetszik és a leírásod alapján nem sokat tett érte, h megnyugtasson..

2012. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Őrizd meg a méltóságod, és dobd ki, mielőtt ő dob téged - mert várható, hogy az lesz a következő lépése.


Keress egy érettebb nőt, aki alkalmas is egy kapcsolatra. ("de azt mondta, hogy semmi közöm hozzá" ha két év után ezt mondaná nekem a párom, rögtön kidobnám. Inkább szenvedek nélküle pár hónapot, minthogy vele legyek, miközben szinte az orrom előtt csal meg az exével...)

20L

2012. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd el a barátnődet, igazán tudhatná, hogy milyen rosszul esik ez neked, hogy az ex férjével így tartja a kapcsolatot... vagyis nem is az a baj, hogy tartja vele a kapcsolatot, hanem az, hogy titkolódzik előtted, és hogy támad azzal, hogy ne képzelődj már... hát ez nem csak képzelődés!


Az egyik előttem válaszoló jól mondta: hagyd el, mielőtt ő hagyna el téged. Tudom, hogy nehéz kilépni egy párkapcsolatból, de ha már nincs bizalom, akkor felesleges fent tartani :(

2012. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!