Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éreznél a gyerekkel...

Hogy éreznél a gyerekkel kapcsolatban és mit tennél, ha nem csak szimplán megerőszakolnának, hanem gyerek is lenne belőle?

Figyelt kérdés

ha mondjuk meg kellene tartani, mert már késő...

elmondanád neki ha felnő? tudnád szeretni kicsit is?

vagy örökbe adnád, hogy ne emlékeztessen a rossz emlékre?


2012. okt. 18. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Nincs olyan, hogy túl későn derülne ki, hisz csak észrevenném. Elmennék azonnal orvoshoz, és valószínűleg adna esemény utánit.


Ha nem venném észre, akkor megölném magam. Vagy mint a régi filmekben mutatják, legurulnék a lépcsőn, hasba döfném magam. Biztos irracionális és önveszélyes lennék, de hogy nem szülném meg a gyereket, az holtbiztos.

2012. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy az első mondja: esemény utáni...


Valamint miután megerőszakoltak még esemény utáni után is venném a teszteket, nem is egyet, de tízet, hogy biztos ne legyek terhes, és ha igen, időben elmehessek abortuszra.

2012. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
azért rohadt nagy lúzernek kéne ahhoz lenni, hogy ilyet ne vegyen észre az ember. és elvetetném.
2012. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

A bűntényből adódó terhességet soron kívül megszakítják az anya kérésére.

Megtartani semmi esetre sem szabad,mert mindig eszedbe jutna róla a rossz emlék,főleg,ha külsőleg hasonlít is az apára.Miért agyalsz ilyeneken?

2012. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha megerőszakolnának azonnal mennék a rendőrségre, és íratnék esemény utánit. (Ilyen esetben az abortusz pedig ingyenes, úgyhogy ha mégis teherbe esnék, elvetetném.) Nem szülném meg. És nincs olyan, hogy nem venném észre.
2012. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom elképzelni, hogy ne venném észre időben.

De ha észre is venném, én nem vetetném el. Semmi bajom az abortusszal, nem vagyok ellenző, viszont én magam nem lennék képes rá, akármi is történne.

A gyerek nem tehet semmiről, szóval felnevelném, és természetesen szívem minden szeretetével szeretném.

Arról fogalmam sincs, hogy mikor felnő, elmondanám e neki.

2012. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
kérdező nem vetted észre hogy terhes maradtál vagy mi történt?
2012. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Ez azért nem lehetséges, mert ha neki erőszak gyanúval visznek valakit kórházba, megvizsgálják, és utána automatikusan kap egy esemény utána tablettát.


Már pedig miért ne kérne segítséget, aki erőszak áldozata lesz?

2012. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

az lenne az 1. dolog hogy rohannék esemény utániért (még így is hogy szedek gyógyszert. ki tudja hogy egy ilyen elvetemült, aggresszív állatnak nem-e hasonlóan elvetemült, aggresszív, "saválló" spermái vannak amik még a hormonokkal is dacolnak, ellentmondva mindennek).

lehetőleg be se ágyazódjon az a szedercsíra.

lehet hogy kegyetlenség... minden más esetben megtartanám a babát de tuti nem bírnám ép ésszel ha fel kellene nevelnem és mindig annak az aberráltnak az arcát látnám benne.

nem tudnám szeretni, nem érezném a saját véremnek, csak annak a szemét gyerekének

2012. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Én jártam így,megerőszakoltak és utána jó pár napot késett, tesztem meg pozitív lett, rohantam a dokihoz, szerencsére téves riasztás volt és utána megjött, de azt a 2 hetet nem kívánom senkinek,senkinek nem mondtam hogy mi történt velem így szépen magamba fojtottam, amúgy abortusz ellenes vagyok,de ilyen esetbe elvetettem volna.
2012. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!