Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha beleszerette...

Mit csináljak, ha beleszerettem megint a gyerekem apjába?

Figyelt kérdés

19 éves koromban ismerkedtünk meg,ő volt az első szerelmem.Csak az volt a baj,hogy neki családja volt.Ennek ellenére kapcsolatba kezdtem vele,titokban.

Ő elég gazdag és emiatt szinte tőle függtem,mindent tőle kaptam vagy az ő pénzéből vettem,tőle kaptam a lakást,az autót,mindent.


4 évig ment ez az egész,amikor terhes lettem.Rá akart beszélni,hogy vetessem el,de nem hallgattam rá,vállaltam a babát egyedül is,ő közölte,hogy ne számítsak rá ebben,anyagilag támogatni fog,de ennyi.

Most van egy fél éves kislányom,akit imádok.De az apjával a kapcsolatom a terhesség alatt teljesen megszakadt,mert hazaköltöztem a szüleimhez(külön házrészben vagyunk,nem ülök a nyakukon...) és nem akartam látni soha többet.

Viszont az egyik közös barátunk elmondta neki,hogy hol lakom pár hónapja és azóta elég gyakran meglátogat minket...Először nem akartam találkozni vele,mert féltem,hogy újra fájdalmat fog okozni,de utána mégis beleegyeztem abba,hogy láthassa rendszeresen a lányunkat.

Azóta minden reggel beszélünk telefonon és délutánonként itt van és marad a pici fürdetéséig és a szombatokat általában hármasban töltjük.

Azt hittem,hogy nem fogja érdekelni a pici,de ez nem így van,rengeteget foglalkozik vele és vigyáz rá,ha nekem van valami dolgom.Szóval kellemesen csalódtam benne.

Tegnap elmondta,hogy a feleségével vége mindennek,már elköltözött a gyerekükkel a házukból.Mondta,hogy odaköltözhetnék a lányukkal,de mondtam,hogy erről szó se lehet.Utána elkezdtünk beszélgetni mindenről és itt töltötte az éjszakát.Tudom,hogy nem kellett volna,de szeretem...

Viszont tudom,hogy régen egy nőcsábász volt és nem tudom,hogy ez a változás átmeneti-e vagy sem.


A helyemben ti hogyan döntenétek?Adnátok neki még egy esélyt vagy sem?


Naponta látom,így nem tudok tovább lépni és ez a helyzet nem valami jó jelenleg.



2012. okt. 14. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes szitu. Bar az teny hogy amig volt felesege nem kellettel neki, es most hogy nincsen.... ha lo nincs, jo a ...
2012. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

# 1

Mikor még együtt volt a feleségével,akkor mondta,hogy elválik és megint együtt lehetnénk.De közöltem vele,hogy ne tegye tönkre a családját amiatt,hogy én újra vele legyek,mert nem akarok tőle semmit.Ezt még hetekkel ezelőtt mondta,amikor tényleg nem akartam semmit tőle.

Szóval tényleg bonyolult ez az egész...

2012. okt. 14. 14:43
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

1. Elöször elvárnám, hogy a gyerek után fizessen gyerektartást, mert ez eleve jár a gyereknek, másrészt meg ha annyira odavan a gyerekért, akkor járuljon hozzá az ellátásához.

2. Ha a feleséggel tényleg elromlott a kapcsolata, akkor váljon el töle (mutassa be a válókeresetet), és ha ez le van rendezve, akkor kezdjen veled újabb kapcsolatot, addig semmi értelme, mert csak átver.

3. Ha te igy is beleegyezel a viszony folytatásába, akkor soha nem vesz komolyan, elvégre "mindig ott vagy kéznél", ha éppen kedve van lefeküdni veled.

4. Elgondolkodnék, hogy egy olyan férfi, aki egy meglévö - lényegtelen, hogy jó vag rossz - házasság alatt NÉGY évig szeretöt tart, azzal érdemes-e komolyan valamit kezdeni, mert az ilyen garantáltan meg fog téged is csalni.

2012. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves! Voltál kettes számú jó ideig, tehát megtapasztaltad, hogy milyen szép szeretőjének lenni. Most alkalmad van egyes számúvá avanzsálni, hogy megtapasztald, hogy milyen feleségének lenni.(Esetleg megunt feleségének)Mert a sors kiszámíthatatlanságából kifolyólag kifogtál egy olyan pasast, akinek mindig kell legyen valakije az állandó mellett. Nem egyszerű a helyzeted. A tanácsom az, hogy jelenleg az érzelmeid alapján dönts. Szereted? Akkor élj vele, mindegy mit hoz a jövő. Tudod, a fájdalmat sem szoktuk előre csillapítani. Tehát nem veszünk be azért fájdalomcsillapítót, mert holnap talán fájni fog a fejünk, megeshet, hogy nem is fog fájni, és akkor feleslegesen aggódtunk. Élj a mának, a holnap gondjait pedig hagyd meg a holnapnak! Akárhogyan döntesz az lesz a jó döntés.
2012. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Szerintem ha újra beleszerettél, ne kínozd magad, menj vissza hozzá!

A gyereknek is jobb lesz, ha családja körében nő fel

És ha már a régi feleségével nincs köztük semmi, akkor akadály sincs.

2012. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön a hármas számú. Addig is teljes családban fog élni a gyerek.
2012. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy az előző írta.

De biztos lehetsz benne, hogy kutyából nem lesz szalonna. Ez a karmád. Amit te tettél azt fogja a sorsod vissza adni. Melletted is lesz egy pár csaja.

2012. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem meg ha 4 évig csalta vele a feleségét akkor jó esély van rá hogy belé szeretett (a kérdezőbe)

Én igazából nem sok ellenvetést látok abban, hogy összejöjjetek. Sokat van veletek, számíthatsz rá, talán meg akarta várni míg ezen az egész feleséges hercehurcán túljut.

2012. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a feleségét megcsalta, téged meg is fog.
2012. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek össze, de arra minden nap számíthatsz, hogy egyszer bejelenti: babát vár tőle a legújabb kedvese. És ezen nem szabad majd fennakadnod, csak el kell majd gondolkodnod.
2012. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!