Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a pasid az anyjával...

Zavarna ha a pasid az anyjával lakna?

Figyelt kérdés

megtehetné hogy külön megy, +35 éves, esze ágába sincs elmenni, az anyja még mindig a kicsi fiának tekinti őt (parancsolgat, kiosztja a feladatokat), így nincs intimitás, mindig kell az anyját kerülgetni.

Zavarna ez téged vagy kezdenél ilyen férfival?


2012. okt. 19. 12:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Igen, zavarna. Nagyon zavarna. Nem kezdenék vele semmiképpen.
2012. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha én nő lennék, nagyon zavarna, az ilyen embernek sokkal fontosabb a rántotthúszabálás, mint a nők.
2012. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Engem zavarna, nem szeretem az ilyen "férfiakat". A többségük önállótlan, anyuci pici fiaként élik az életüket.
2012. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Az magában nem zavarna ha az anyjával lakna, meg az se hogyha a helyzet olyan lenne hogy az anyja megkéri valamire hogy csinálja meg mert ő nem tudja és ő megcsinálná, de így??? Inkább a messziről elkerülném az anyjával együtt.
2012. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon zavarna. Nem kezdenék ilyennel. Még ha hitegetne is, hogy költözzünk össze (ami kizárt, mert anyucit nem hagyja el), mert engem szeret, akkor is tudnám, hogy anyucit látja bennem, csak azért kellenék, hogy ha anyuci már nem lesz, akkor lesz aki főz, mos, takarít rá.
2012. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarok általánosítani, de szerintem az ilyen ember akaratgyenge, az anyjuk kiöl belőlük minden igényt az önállósodásra, meg úgy általában a felnőtt életre.
2012. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

megkérdeztem nem-e gondolt még arra hogy külön menjen.

(megjegyzem hogy a férfi házába laknak ketten)

Válasz: abból családi botrány lenne.

2012. okt. 19. 12:39
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
azzal nincs is baj ha vele lakik amíg szingli, de ha már van egy komoly bnője, akkor törhetné a fejét rajta, hogy tudna önállósodni...
2012. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Csatlakozom a többiekhez, nagyon zavarna engem is. 35 évesen már önállóan kellene élni, nem anyucinak ugrálni. Egy férfi legyen férfi, nekem egyébként sem jönnek be azok, akiknek egy nő dirigál :)

Gondolom a férfi barátnőjének is dirigálna az anyós, na ne...

2012. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
92%
Igen, szerintem az a helyzet minden "normális" nőt zavarna.. (ne haragudj meg..) Az a férfi aki 35 évesen az anyjával lakik, az szinte biztos.hogy vele is fog megöregedni--> Hacsak nem lesz egy nő, akiért megváltozik.. Ha régóta együtt vagytok, de nem változott még, akkor ezután sem fog.. Ha nemrég jöttetek össze, akkor inkább felejtsd el gyorsan, ha nem látod,hogy érted otthagyná az anyját, és veled költözne össze stb.. LÉGY ÖNZŐ :)
2012. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!