Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a barátod...

Mit szólnál, ha a barátod fölhívna, hogy zavarna-e ha a szobájában elszállásolna egy lányt, mert már nem lesz vonata a túráról hazafele jövet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 22:37
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Szép a bizalom, tudom, de minek feszegetni a húrt? Úgyis annyi nehéz helyzet lesz még az életben... Bevallom, nem pártoltam az ötletét... Mondtam, oldja meg a lány másképp. Már a kérdésfölvetés sem esett jól.

28/N

2012. szept. 17. 22:39
 2/33 anonim ***** válasza:
93%

Nyugodtan ott aludhat nála,de a barátom akkor NÁLAM alszik :D


Másként kizárt!

2012. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
Én is aludtam egy lánynál 4 napig úgy hogy volt pasija.Semmi nem volt kötünk,pedig én sem vagyok egy ronda gyerek lés a csaj sem volt egy huu de sz@r nő.Semmi nem volt köztünk,este lefeküdtem meg ő is,jó éjt kívántunk egymásnak és ennyi.Ráadásul még az ágyunk is egymás mellett volt.
2012. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Azt mondanám, hogy ne viccelődjön velem.
2012. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Előfordulhat ilyen eset... ha rosszban sántikálna, szerintem nem szólna, hanem csendben elintézné. De ő szólt, megkérdezte. Akkor meg mi a baj?
2012. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
98%
Én megbizom a paromban. Nem lennék boldog, de tudom, h neki úgyis csak én kellek.
2012. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
44%
Hát, az a gond, hogy ha a srác mégis enged a csábításnak, akkor azt mondja majd: "Bocs, nem gondoltam, hogy ez lesz belőle, dehát miért nem mondtad, hogy ne aludjon itt."
2012. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%
Megtörtént. És kettejük között is megtörtént a dolog, akkor tagadta, de évekkel később bevallotta. Ilyenek a pasik :S Ne engedd!
2012. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
77%
Mondd inkább azt, hogy rakja az apja szobájába inkább, győzködje az anyját, hogy engedje.
2012. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
57%
:o))) Azt mondja, hogy ne engedd! Miért, mi ő, óvónéni? A srác meg kiscsoportos beutalt? Mi az, hogy ne engedd? Miért ki ő, hogy engedi vagy nem engedi?? Csak álmélkodom... Ha akarja, akkor meg a sarokba állítja, vagy kukoricára térdepelteti?
2012. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!