Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig engednétek egy 19 éves...

Meddig engednétek egy 19 éves fiúnak hogy este fent legyen? Nem zavarna titeket, ha a saját szobájában akár éjfélig is gépezne, vagy későb jönne haza edzésről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 11:12
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
83%

hahaha...

nekem sose mondták meg meddig lehetek fent..

+most már nem is lakok otthon..

19/f

2012. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
81%
szóval 19 évesen addig vagy fent amíg akarsz.. szerintem
2012. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy 19 éves srácnak már nem lehet megmondani, hogy meddig maradjon fenn este. Meg nem is kell neki megmondani, elég nagy már hozzá, hogy eldöntse.
2012. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim válasza:
88%
Uram Isten! Te megszabod a fiadnak,hogy meddig maradjon fent/edzésen? Ne csodálkozz,ha ebből elege lesz és elköltözik!19 évesen felnőtt és nem kéne megszabni,hogy meddig maradjon fent!
2012. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
95%

Kérd meg szépen, hogy

- csendesen jöjjön haza,

- ne telefonálgasson éjszaka Skype-pal,

- fülhallgatóval hallgasson zenét!

Ha a Ti szobátok és az előszoba között üvegezett ajtó van, tegyél rá valami sötétítőt!

Milyen egyéb zajt csap? Nem hiszem, hogy az edzésről hazahozott cuccát még aznap éjjel szokta mosógéppel kimosni.

2012. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim válasza:
69%
Anyám nem mondja meg, hogy meddig legyek fent, nem hogy egy korombeli, esetleg nálam fiatalabb lány! Körbe is röhögném! Szerintem ezt nagyon ne erőltesd, ha nem akasz vitát! 20/F
2012. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem,hogy megmondanám a 19éves fiamnak,hogy meddig legyen fent.

1.felnőtt

2.tekintettel lennék a baráti körére,ez neki mennyire kellemetlen lehet.

DE vannak olyan anyukék akik 25évesen is dédelgetik a fiúkat,és azokból nem lesz senki. Se család,se barátok.

2012. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
66%
Nézd, ha kifizeti az plusz áramot, és edzéssel kapcsolatban pedig küld sms-t, hogy x időben ér haza, ne aggódjam magam halálra (hogy elrabolták/elütötték stb...) akkor tegye azt, amit akar. Nem vagyok olyan idős, és gyerekem sincs, de megértem a szüleimet, hogy miért izgulnak.
2012. szept. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
Csak az lehet probléma ha zavar benneteket a pihenésben. Az meg nem korfüggő!Én nem értem hogy valaki fejhallgatót miért nem tud használni pld.
2012. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy te vagy a 19 éves fiú. :D

Ha elég értelmes a "gyerek", akkor rábíznám, ebben a korban már a saját ritmusa szerint kell élnie.

De persze előfordul, hogy például nincs kontrollja, sokat játszik, aztán másnap nem tud felkelni, hogy elmenjen az egyetemre/munkába. Ebben az esetben leülnék és beszélnék vele értelmesen.

Az edzés miatt pedig nem kéne szankciókat hozni, hiszen ez egy jó dolog, manapság meg kell becsülni ha ivás helyett inkább sportol..

2012. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!