Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy döntöttétek el, hogy...

Ti hogy döntöttétek el, hogy gyereket vállaltok? Csak simán leültetek erről beszélni?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg az, aki jobban szeretett volna, elkezdett jeleket küldözgetni? Hogy került témába az, hogy ti most akkor szeretnétek 3-an lenni a közeljövőben?
2012. okt. 19. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miután összeházasodtunk nászútra mentünk, kitomboltuk úgyhogy magunkat, úgy éreztük, bármerre jártunk, hogy milyen jó azoknak, akik már nem csak ketten vannak, milyen szép a család, amit egy gyerek tehet azzá, úgy gondoltuk, megérett a szerelmünk és mi is egy babára.

Már egy éves a pici lányunk és boldogok vagyunk, igaz álmosak majdnem mindig :D

2012. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb 20 éves korunktól céltudatosan gyűjtöttünk, hogy legalább 2 évig itthon legyek majd a picivel és amikor a kellő pénz megvolt , hogy minden tudjak biztosítani akkor jöhetett a baba amikor szeretett volna...
2012. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Anya 22 volt, apa 24, és beszéltek róla, apa azt mondta, hogy áhh ráér még, aztán anya csúnyán nézett és ,megkérdezte, hogy "mikor szüljek b*szki 40 évesen?" :D Aztán mondta apa, hogy igaza van és lettem :)

Apa volt a legboldogabb :) Pedig azért elég ronda voltam kisbabaként, nem csodálom, hogy elsőre nem tudott megszólalni :DD

A világ legjobb apukája :)))

2012. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha, üssze kültözünk, én szeretnék gyereket. Te? Én is. Ennyi volt. Innentől készültünk rá.
2012. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
össze:))))))))
2012. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valami baj volt a tablettámmal, le kellett állnom vele. Akkor kezdtünk el arról beszélni hogy mikor szeretnénk gyereket, érdemes-e még előtte kísérletezgetni.

Nem volt érdemes :-) Még úgy fél évig maradt a gumi, aztán az sem.

2012. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!