Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak szeretkezés után...

Férfiak szeretkezés után általában lehangoltak, vagy csak az én férjem az?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy nem jó szó rá,hogy lehangolt, de ez jutott eszembe.
2012. okt. 19. 22:31
1 2
 11/19 schocko ***** válasza:
72%

Nekem erről csak egy vicc jut az eszembe:


Mit csinál a nő az ágyban szeretkezés után? - ???

- Zavar...


Na ez a valóság. Kimentek a kis spermiumok, kell helyettük újat csinálni, ahhoz pedig nyugi kell ;)

2012. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Azért is kérdezem, mert a filmekben is úgy ábrázolják pl. hol feldobottak, vidámak, elégedettek szex után...:)

legalábbis én az vagyok:)

2014. máj. 24. 09:36
 13/19 anonim ***** válasza:
32%

Az én exem szex előtt teljesen feldobott volt, de aztán ahogy vége lett, bújtunk egy olyan fél órát, majd pedig elkezdett netezgetni/telót nyomkodni, ilyesmik. De én se akartam a kapcsolatunkról beszélni. Szerintem ez természetes, hiszen vége van egy nagyon felfokozott dolognak.


Ez nálunk azért alakult ki így akkoriban, mert fog. gátlóm volt, így aktus után rohantam a vécére, hogy ne az ágyban csorgassam a katonáit, így elveszett az összebújás:D

2014. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehangolt, inkább feldobott, csak mellé bágyadt is, ilyen fejet vág: ^_^ , ahogy én is.

Általában kimegyünk a konyhába, leülünk, rágyújtunk és elmondjuk, mennyire jó szerető a másik.

2014. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Változő milyen, de az biztos, hogy sosem lehangolt, magszimum elpilledt, mert minden energiája elfgy.. De van, hogy épp felprörgeti, de ez a ritkább, általában alvás van tána, vagy egy fél óra pihi.
2014. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%

Hahahhaha bocs.. Magszimum:):):):

Tehát "maximum".. Nem tudom hol jár az eszem....ööő ...a szeretkezésen, azt hiszem..

Jajj, hangosan kacagtam, amikor visszaolvastam..



Egyébként én is felpörgök utána...

2014. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%

1, este - azonnal beájul

2, reggel - nyom egy puszit és rohan, nehogy elkéssen a munkából :D

2014. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Már a régiek is észrevettek valamit.

„Post coitum omne animal triste est”

2014. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nálunk utána mindketten kifejezetten jobb kedvre derülünk,bár ha késő este kerül rá sor,akkor rögtön alvás van,pici bújással.Ugyanakkor ha reggel,vagy napközben történik a dolog,akkor utána én nem csak feldobottnak,de energikusnak is látom,néha kissé pilledtnek,ha több energiáját felemészti az eset.
2014. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!